عصر خدماتجزئیات ثبت نام آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی ۹۸ | عصر خدمات

جزئیات ثبت نام آزمون دستیاری فوق تخصصی پزشکی ۹۸

ثبت نام سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی از اول دی ماه ۹۸ آغاز و تا ۹ دی ادامه دارد.

به گزارش عصر خدمات، جزئیات ثبت نام در سی و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی اعلام شد. ثبت نام به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به آدرس http://sanjeshp.ir انجام می‌گیرد. در این دوره محدودیت سنی جهت شرکت در آزمون وجود ندارد.

داوطلبان شرکت کننده واجد شرایط در آزمون پذیرش دستیار فوق تخصصی، مجاز به شرکت در آزمون دوره‌های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) آینده نخواهند بود. شرایط عمومی و شرایط اختصاصی شرکت در آزمون در دفترچه راهنمای پذیرش دستیار فوق تخصصی پزشکی منتشر شده است.

ثبت نام داوطلبان از اول دی ماه آغاز شده و تا ۹ دی ماه ۹۸ ادامه دارد. ثبت نام به صورت اینترنتی و در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی و با توجه به رشته تخصصی پیشنیاز و در نظر گرفتن وضعیت شرکت در آزمون (عضو هیئت علمی، آزاد، بومی و یا رزمنده) صرفا در یکی از رشته‌های فوق تخصصی انجام می‌گیرد.

سی و هفتمین دوره پذیرش دستیار رشته‌های فوق تخصصی بالینی پزشکی پنجشنبه ۳ بهمن ۹۸ برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه اول و دوم بهمن ۹۸ به صورت اینترنتی در دسترس داوطلبان قرار می‌گیرد.

هزینه ثبت نام ۱۵۰ هزار تومان و خدمات پیام کوتاه ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) است. مدارک خواسته شده به صورت اینترنتی بارگذاری شده و هزینه ثبت نام باید به صورت اینترنتی پرداخت شود.

آزمون شفاهی نیز برای داوطلبانی برگزار می‌شود که حدنصاب نمره کتبی تراز شده را کسب کرده باشند. در آزمون شفاهی در تمامی رشته‌های فوق تخصصی به صورت منفرد یا ترکیبی از روش‌های PMP و OSCE و مصاحبه ساختارمند و سایر روش‌های نوین ارزشیابی و اختصاصی مرتبط با رشته خود در هر رشته برگزار می‌شود.

 

منبع: مهر

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار