عصر خدمات۹۰۰ هزار نفر در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت شرکت کرده‌اند/ ۴۸۰ هزار نفر در آزمون وسع تعیین تکلیف شدند | عصر خدمات

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت؛

۹۰۰ هزار نفر در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت شرکت کرده‌اند/ ۴۸۰ هزار نفر در آزمون وسع تعیین تکلیف شدند

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: تاکنون ۹۰۰ هزار نفر در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت شرکت کرده‌اند و در بسته اول آزمون وسع، وضعیت ۴۸۰ هزار نفر تعیین تکلیف شده است.

به گزارش عصر خدمات، و به نقل از سازمان بیمه سلامت، طاهر موهبتی در جریان سفر به بابل افزود: طرح پوشش اجباری بیمه سلامت از سیزدهم آبان در کشور به اجرا درآمده و مرحله اول نتایج ارزیابی وسع از سوی پایگاه رفاه ایرانیان اعلام شده است.

وی ادامه داد: با وجود مهلت ۶ ماهه برای ثبت نام در این طرح پیش بینی می‌شود آمار شرکت کنندگان در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت افزایش قابل توجهی داشته باشد. از افراد فاقد پوشش بیمه‌ای درخواست می‌کنیم که در فرصت باقیمانده با ثبت نام در این طرح از تسهیلات یارانه بیمه سلامت بهره مند شوند.

موهبتی در این سفر از تعدادی از دفاتر پیشخوان نیز بازدید کرد و گفت: دفاتر پیشخوان درگاه ورودی سازمان بیمه سلامت محسوب می‌شوند و ما افراد فعال در دفاتر پیشخوان را به عنوان همکاران خود تلقی می‌کنیم. هزار و ۳۰۰ دفتر پیشخوان در سطح کشور در حال ارائه خدمات سازمان بیمه سلامت به بیمه شدگان هستند.

مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ادامه داد: دفاتر پیشخوان سالانه برای تمدید، تعویص و صدور دفترچه‌های بیمه سلامت، ۲۰ میلیون دفترچه صادر می‌کنند که در این رقم قابل توجه در سایه تلاش همکاران ما در دفاتر پیشخوان محقق شده است.

موهبتی در سفر به مازندران از تعدادی دفتر پیشخوان و مرکز جامع سلامت سطح یک شهری و روستایی شهرستان بابل بازدید و در نشستی در دانشگاه علوم پزشکی بابل با رییس و معاونان این دانشگاه دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار