عصر خدماتبازسازی میدان حسن‌آباد در ماه جاری آغاز می‌شود | عصر خدمات

بازسازی میدان حسن‌آباد در ماه جاری آغاز می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران از بازسازی میدان حسن‌آباد در ماه جاری و با همکاری شهرداری تهران خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، پرهام جانفشان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان تهران ،‌درباره روند بازسازی میدان حسن‌آباد اظهار داشت: ناظر بازسازی این میدان توسط میراث فرهنگی و گردشگری استان به سازمان زیباسازی شهرداری تهران معرفی شده است و اقدامات در حال انجام است.

وی بیان داشت: قبل از اینکه این پروژه اجرایی شود، طراحی نقشه و مسائل مهندسی آن باید مورد بررسی قرار می‌گرفت و در حال حاضر ناظر تعیین شده است و با شهرداری منطقه ۱۱ هم همکاری لازم صورت گرفته و اقدامات در مرحله طراحی قرار داردد.

وی گفت: به زودی مراحل اجرایی بازسازی میدان حسن‌آباد آغاز می‌شود و این اقدام هم با نظارت اداره‌کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران به سرانجام خواهد رسید.

وی گفت: پیش‌بینی می‌‌کنیم ظرف ماه جاری اقدامات بازسازی آغاز شود و در حال حاضر ایمن‌سازی برای تردد مردم در این میدان هم انجام شده است و برای کسبه هم قطعا مشکلی پیش نخواهد آمد.

 در ۲۶ تیرماه ضلع شمال‌غربی میدان حسن‌آباد که یک انبار بود دچار حریق شده بود که بلافاصله نسبت به اطفا حریق توسط آتش‌نشانان و شهرداری تهران اقدام شد، ولی بخشی از نمای بیرونی این ساختمان تاریخی مورد تخریب شده بود.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار