عصر خدماتاحداث بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور به نام سردار سلیمانی | عصر خدمات

احداث بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور به نام سردار سلیمانی

تفاهم نامه احداث بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور در تهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی امضاء شد.

به گزارش عصر خدمات، بزرگترین مجتمع آموزشی و ورزشی خیرساز کشور در شهرتهران به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی احداث و مزین خواهد شد.

این مجتمع آموزشی در منطقه ١٥ آموزش و پرورش شهرتهران، توسط یکی از خیرین نیک اندیش مدرسه ساز و در مکانی احداث خواهد شد که تراکم دانش آموزی بسیار بالایی دارد.

این مجتمع آموزشی و ورزشی دارای پنج مدرسه [تمام مقاطع تحصیلی]، مجتمع ورزشی با پیش بینی سالن و استخر، نمازخانه، آزمایشگاه و سالن اجتماعات از جمله ساختمانهایی است که در این فضای آموزشی احداث خواهد شد.

زمین این مجتمع آموزشی بیش از ١٢ هزار متر مربع است در نوع خود به عنوان یک الگو در کشور خواهد بود.

بر اساس توافقات انجام شده مقرر است تا با هماهنگی خانواده سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و با حضور دکتر حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش، دکتر رخشانی مهر معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور و مسئولان عالی استانی و کشوری مراسم آغاز عملیات احداث این مجتمع آموزشی انجام خواهد شد.

هزینه ساخت این مجتمع آموزشی که به نام سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی مزین خواهد شد، با برآورد اولیه ٤٠ میلیارد تومان و توسط یکی از خیرین گرانقدر مدرسه ساز تهرانی پرداخت خواهد شد.

علی شهری مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان تهران با حضور در دفتر کار این خیر نیک اندیش، تفاهم نامه ساخت بزرگترین مجتمع آموزشی کشور با پنج مدرسه و فضاهای ورزشی در شهرتهران را به امضا رساند.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار