عصر خدماتخدمات‌رسانی ۳۰ تیم راهداری در جاده‌های سیستان و بلوچستان | عصر خدمات

مدیرکل راهداری سیستان وبلوچستان خبر داد:

خدمات‌رسانی ۳۰ تیم راهداری در جاده‌های سیستان و بلوچستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: بنابر اعلام هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی جدید به استان از روز جمعه ۳۰ تیم راهداری زمستانه آماده ارائه خدمات هستند.

به گزارش عصر خدمات، و به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان، ایوب کرد اظهار داشت: با توجه به ادامه بارش‌ها تا اواسط هفته و احتمال وقوع یخبندان در برخی مسیرهای ارتباطی با هماهنگی‌های صورت گرفته، ۳۰ تیم ثابت و سیار راهداری با بسیج تمامی امکانات آماده خدمات رسانی شبانه‌روزی به هموطنان‌هستند.

وی از تجهیز ۱۴ راهدارخانه سیستان و بلوچستان برای خدمات‌رسانی مطلوب و به موقع در مخاطرات احتمالی به مسافران خبر داد و گفت: برای جلوگیری از مشکلات ناشی از بارش برف در ارتفاعات و مناطق کوهستانی، ۴۰۰ تن نمک و شن برای زمستان امسال تهیه و توزیع شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان همچنین بر همراه داشتن زنجیره چرخ و فراگیری چگونگی استفاده از آن تاکید کرد و افزود: زنجیر چرخ موجب جلوگیری از لغزش خودرو می‌شود و امکان تردد ایمن بر روی جاده‌های لغزنده را فراهم می‌کند.

وی بیان کرد: به شهروندان توصیه می‌شود پیش‌از انجام هرگونه سفر جاده‌ای اطلاعات لازم را از سامانه‌های تلفنی، پیامکی، اینترنتی ۱۴۱ دریافت کرده و در صورت مطلوب نبودن شرایط جوی از انجام ترددهای غیرضروری در مسیرهای ارتباطی سیستان و بلوچستان بویژه جاده‌های مناطق کوهستانی خودداری کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار