عصر خدماتنحوه ارسال تجهیزات شهرداری تهران به مناطق سیل زده | عصر خدمات

نحوه ارسال تجهیزات شهرداری تهران به مناطق سیل زده

رئیس مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تهران از برپایی غرفه‌های کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، غلامحسین محمدی در مورد دستور شهردار تهران مبنی بر کمک به مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به جاری شدن سیل در استان سیستان و بلوچستان و با توجه به حجم مشکلات ایجاد شده، روز گذشته شهردار تهران با استاندار سیستان و بلوچستان تماس تلفنی داشتند و استاندار سیستان و بلوچستان نیز درخواست داشت که شهرداری نسبت به ارسال اقلام ضروری همچون پتو، چادر و… اقدام کند.

وی با بیان اینکه شب گذشته شهردار تهران به مناطق ۲۲ گانه ابلاغ کرد که در راستای تأمین امکانات فراخوان زده و همچنین با ایجاد غرفه‌هایی در سطح منطقه نسبت به جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل زدگان سیستان و بلوچستان اقدام کند، افزود: از امروز این غرفه‌ها در سطح شهر برپا می‌شود و امیدواریم تا آخر هفته بتوانیم محموله‌های کمک‌های مردمی را به مناطق سیل زده ارسال کنیم.ضمن اینکه ترجیح می‌دهیم کمک‌ها نقدی باشد.

محمدی با بیان اینکه با توجه به مسدودی و تخریب مسیرها، ارسال تجهیزات در حال ارزیابی است، گفت: مسئولان مربوطه در شهرداری در حال رایزنی با مسئولان استان سیستان و بلوچستان هستند تا نوع ماشین‌آلات ارسالی و همچنین نحوه ارسال را بررسی کنند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است شهرداری تهران در قالب لایحه‌ای، بودجه‌ای را برای کمک به مردم سیل زده سیستان و بلوچستان در نظر بگیرد، گفت:‌ بررسی‌ها در حال انجام است. اگر میزان کمک‌ها از اختیارات شهردار بیشتر باشد و انجام کمکی ضروری باشد قطعا از طریق ارائه لایحه‌ به شورای شهر باید اقدام نمود.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار