عصر خدماتزمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ویژه پزشکان متخصص سال ۹۸ | عصر خدمات

زمان توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ویژه پزشکان متخصص سال ۹۸

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی ویژه پزشکان متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی از امروز سه شنبه ۲۴ دی شروع می‌شود.

به گزارش عصر خدمات، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: کارت شرکت در آزمون پزشکان متخصص وزارت بهداشت برای کلیه داوطلبان از امروز سه شنبه ۲۴ دی ماه ۹۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قابل مشاهده و پرینت است و لذا کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در این آزمون برای شرکت در جلسه امتحان باید از امروز  ۲۴ دی ماه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای و یا اطلاعات ثبت نامی از کارت شرکت در آزمون خود و برگ شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه کنند.

توکلی گفت: در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه پزشکان متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی سال ۱۳۹۸ تعداد ۲۳۳ داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۱۴۳ نفر زن و ۹۰ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور افزود: این آزمون بر اساس برنامه زمانی مشخص شده صبح در روز جمعه ۲۷ دی ماه ۹۸ در ۲۲ مرکز استان به شرح جداول مندرج در اطلاعیه‌ای که روز یک شنبه ۲۲ دی ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر شده است برگزار می‌گردد.

توکلی در ادامه گفت: بدیعی برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی و یا اصل شناسانامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه بیان کرد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و در ورودی حوزه‌های امتحانی راس ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح بسته خواهد شد و لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن در‌های حوزه امتحانی در محل حاضر باشند.

توکلی در ادامه گفت: توزیع کارت شرکت در آزمون تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه ادامه دارد.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار