عصر خدماتفردا، آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پزشکان متخصص | عصر خدمات

فردا، آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پزشکان متخصص

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: فردا پنج شنبه ۲۶ دی ماه آخرین مهلت دریافت کارت ورود به جلسه هفتمین آزمون استخدامی پزشکان متخصص است.

به گزارش عصرخدمات، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور درباره آخرین آمار دریافت کنندگان کارت ورود به جلسه هفتمین آزمون استخدامی وزارت بهداشت ویژه پزشکان متخصص گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۵ دی ماه از تعداد ۲۳۳ نفر شرکت کننده در این آزمون ۱۵۲ نفر یعنی ۶۵ درصد شرکت کنندگان نسبت به دریافت و پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: توزیع کارت شرکت در آزمون از روز گذشته سه شنبه ۲۴ دی ماه آغاز شده و تا ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۶ دی ماه ادامه دارد.

توکلی در ادامه اظهار داشت: بدیهی برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و اصل کارت ملی و یا اصل شناسانامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

وی در ادامه با بیان اینکه این آزمون بر اساس برنامه زمانی مشخص شده صبح در روز جمعه ۲۷ دی ماه ۹۸ در ۲۲ مرکز استان به شرح جداول مندرج در اطلاعیه‌ای که روز یک شنبه ۲۲ دی ۹۸ بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر شده است برگزار می‌گردد اضافه کرد:  در هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور ویژه پزشکان متخصص دانشگاه‌های علوم پزشکی سال ۱۳۹۸ تعداد ۲۳۳ داوطلب ثبت نام نموده اند که از این تعداد ۱۴۳ نفر زن و ۹۰ نفر مرد هستند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در ادامه بیان کرد: فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸ صبح آغاز می‌شود و در ورودی حوزه‌های امتحانی راس ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح بسته خواهد شد و لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن در‌های حوزه امتحانی در محل حاضر باشند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار