عصر خدماتآماده‌باش۱۴هزار نیروی خدمات شهری برای پاکسازی معابر پایتخت از برف | عصر خدمات

آماده‌باش۱۴هزار نیروی خدمات شهری برای پاکسازی معابر پایتخت از برف

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران از آماده‌باش ۱۴ هزار نیروی شهرداری برای برف‌روبی معابر خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، علی عطایی  با اشاره به اینکه بر اساس پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش برف، آمادگی لازم را برای برف‌روبی داشتیم گفت: در روزهای گذشته نیز در برخی از مناطق تهران بارش برف را شاهد بودیم و اکیپ‌های اجرایی عملیات برف‌روبی را به خوبی انجام داده بودند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر در تمامی مناطق شهر تهران ماشین‌های مکانیزه و ماشین‌های نمک‌پاش و محلول‌پاش و برف‌روب و ۱۴ هزار عوامل خدمات شهری در حال آماده‌باش هستند، گفت: همچنین در بخش فضای سبز نیز نیروهای این حوزه حاضر هستند تا در مکان‌های لازم برف تکانی را انجام دهند.

عطایی افزود: عملیات برف‌روبی در حال انجام است و شن و نمک نیز در دسترس شهروندان قرار داده شده و مخازن شن و نمک نیز به طور مداوم شارژ می‌شود و در حال حاضر آمادگی صددرصدی برای مشکلات ناشی از بارش برف وجود دارد و تاکنون تعللی در ترددها صورت نگرفته است.

مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران بیان کرد: تاکنون ۱۳۵۰ دستگاه ماشین آلات برف‌روب به همراه خودرو و کامیون در سطح شهر مستقر شده‌اند، کار محلول‌پاشی و نمک‌پاشی به صورت گسترده انجام شده است. همچنین چهار هزار مخزن زردرنگ نیز در مناطق ۲۲ گانه تعبیه شده و تمام سطح شهر در حال کنترل است و تاکنون گزارشی از انسداد معابر اصلی نداشته‌ایم.

به گفته عطایی، نیروهای خدمات شهری تا زمان بارش برف در سطح شهر حضور دارند و معابر به ترتیب اولویت‌بندی پاکسازی شده و معابر فرعی نیز اگر دچار مشکل باشند، با تماس شهروندان و اعلام آن بلافاصله برف‌روبی می‌شوند

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار