عصر خدماتگوشت تنظیم بازار در خاش توزیع می شود | عصر خدمات

گوشت تنظیم بازار در خاش توزیع می شود

رئیس اداره صنعت و معدن خاش گفت: توزیع گوشت تنظیم بازار از روز شنبه ۱۲ بهمن ماه در فروشگاه اتکای ارتش آغاز می شود

به گزارش عصر خدمات، مهدی اسماعیلی  افزود: متاسفانه بعلت نداشتن کشتارگاه ذبح دام سبک و سنگین در شهرستان خاش، گوشت تنظیم بازار باید از سایر شهرستان های استان به مقصد این شهرستان حمل گردد.

وی بیان کرد: با پیگیری های انجام شده توسط کمیسیون تنظیم بازار شهرستان و اداره صنعت، معدن و تجارت، گوشت تنظیم بازار منجمد برزیلی از روز شنبه در فروشگاه اتکاء با قیمت مصوب توزیع خواهد گردید.

وی ادامه داد: در خصوص گوشت تنظیم بازار( گوساله و گوسفندی) علیرغم پیگیری های صورت گرفته و تماس مکرر هیچ کدام از قصابان شهرستان خاش تاکنون جهت تامین و توزیع گوشت مذکور داوطلب نگردیده اند، بنابراین در صورتی که هر کدام از شهروندان خاش در بین قصابان شهرستان فردی را که تمایل به انجام این کار داشته باشند جهت معرفی به استان و جذب گوشت مذکور به اداره صمت شهرستان معرفی نموده تا سریعا هماهنگی های لازم جهت جذب گوشت از طریق کشتارگاه های زاهدان صورت گیرد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان خاش اظهار کرد: با توجه به پیگیری های بعمل آمده توسط اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان هیچگونه محدودیتی برای معرفی قصابان به استان و تامین گوشت قرمز وجود ندارد.

 

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار