عصر خدمات۱۴ بهمن، شروع مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹ | عصر خدمات

۱۴ بهمن، شروع مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۹۹

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: ثبت نام در دور دوم آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ از ۱۴ بهمن آغاز می‌شود.

به گزارش عصر خدمات، حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور درباره جزئیات ثبت نام در دور دوم آزمون کارشناسی ارشد گفت: ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های دوم کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در دو مرحله انجام می‌گیرد.

توکلی گفت: مرحله اول ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از روز شنبه ۱۶ آذر ماه ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور آغاز و با توجه به مهلت تعیین شده در ساعت ۲۴ روز پنج شنبه ۲۸ آذر ماه ۹۸ پایان پذیرفت.

توکلی در ادامه تصریح کرد: مرحله اول ثبت نام برای مساعدت با کسانی که در مرحله اول موفق به ثبت نام در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی ارشد ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور نشده اند از روز دوشنبه این هفته ۱۴ بهمن ماه آغاز و در روز چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه پایان می‌یابد.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه گفت: این دسته از داوطلبان می‌توانند به منظور شرکت در این آزمون و برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: همچنین به منظور فراهم آوردن تسهیلات لازم برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر یعنی از ۱۶ آذر ماه لغایت ۲۸ آذر ماه در این آزمون ثبت نام نموده اند شرایطی فراهم شده تا در تاریخ ۱۴ بهمن ماه لغایت ۱۶ بهمن ماه برای ویرایش اطلاعات ثب نامی خود به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: بر اساس آمار نهایی اعلام شده تعداد ۴۸۱ هزار و ۷۷ داوطلب در مرحله اول ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام نموده اند.

 

منبع: میزان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار