عصر خدمات۶٠٠٠ سوپروایز، آموزش‌های پیشگری و کنترل کرونا را دریافت کردند | عصر خدمات

معاون پرستاری وزارت بهداشت:

۶٠٠٠ سوپروایز، آموزش‌های پیشگری و کنترل کرونا را دریافت کردند

طی جلسه ای از طریق ویدیو کنفرانس، سوپروایزران کنترل عفونت و سوپروایزران آموزشی دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی سراسر کشور، آموزش های لازم در خصوص پیشگیری و کنترل "ویروس کرونا" را کسب کردند.

به گزارش عصر خدمات، طی جلسه ای از طریق ویدیو کنفرانس با حضور معاون پرستاری وزیر بهداشت، جلسه آموزشی پیشگیری و کنترل “ویروس کرونا” برای مدیران پرستاری، روسای دانشکده های پرستاری، روسای هیات مدیره های نظام پرستاری، مترون ها، سوپروایزرهای کنترل عفونت و سوپروایزران آموزش سلامت، اعضای تیم ملی مدیریت بحران حوادث و بلایا پرستاری برگزار شد.

مریم حضرتی، معاون پرستاری وزیر بهداشت در این جلسه با تبریک ایام الله دهه فجر بر ضرورت تشکیل کمیته کنترل عفونت دانشگاهی جهت اجرای برنامه عملیاتی مبتنی بر دستور العمل ابلاغی وزارت بهداشت در خصوص کرونا ویروس تاکید کرد و گفت: طی هفته جاری تدوین برنامه استراتژی عملیاتی در معاونت پرستاری در دستور کار قرار می گیرد و از همه همکاران درخواست داریم که نظرات و پیشنهادات خود در این خصوص را اعلام کنند تا در  دستورالعمل ابلاغی مد نظر قرار گیرد.

وی آموزشهای لازم در خصوص کرونا ویروس برای کلیه پرسنل بیمارستان ها را ضروری خواند و گفت:  کد ۵۵۰ تحت عنوان کد کرونا ویروس توسط سازمان اورژانس به تمام مراکز درمانی، کلینیک ها، درمانگاه ها، داروخانه ها و آزمایشگاهها اعلام شده است.

معاون پرستاری افزود: طی جلسه ای ویدیو کنفرانسی ۶٠٠٠ نفر از پرستاران آموزش های لازم در مورد کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا ویروس را گرفتند.

گفتنی است در این جلسه سرپرست دفتر بهبود سرمایه های انسانی معاونت پرستاری، نمایندگان معاونتهای بهداشت و درمان و کارشناسان معاونت پرستاری نیز حضور داشتند.

 

منبع: ایلنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار