عصر خدماتاعلام خطوط اتوبوسرانی جایگزین خط میدان نوبنیاد به هفت تیر | عصر خدمات

اعلام خطوط اتوبوسرانی جایگزین خط میدان نوبنیاد به هفت تیر

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران با اشاره به اینکه دو خط اتوبوسرانی جایگزین خط میدان نوبنیاد به هفت تیر شده است، گفت: پوشش کامل ایستگاهی نیز در بزرگراه شهید صدر در هر دو مسیر رفت و برگشت وجود دارد.

به گزارش عصرخدمات،  محمود ترفع مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران  در پاسخ به مطالبه برخی از مخاطبان «فارس من» مبنی بر لزوم برقراری مجدد خط اتوبوس میدان نوبنیاد به میدان هفت تیر اظهار داشت: با راه‌اندازی خط ۱۰۶ (پایانه لاله- پایانه شهید افشار) و پوشش کامل ایستگاهی موجود در بزرگراه شهید صدر در هر دو مسیر رفت و برگشت نیازی به راه‌اندازی مجدد خط اتوبوس میدان نوبنیاد به میدان هفت تیر نیست.

وی افزود: همچنین با اختصاص خط ۲۹۷ (پایانه شهید افشار – میدان شهدای هفتم تیر) و پوشش کامل نیازهای حمل و نقلی در بزرگراه شهید مدرس در هر دو مسیر رفت و برگشت، شهروندان می‌توانند سفرهای درون شهری خود را از میدان شهدای هفتم تیر به میدان نوبنیاد انجام دهند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهر تهران ادامه داد: همچنین، جابه‌جایی شهروندان در مسیر مذکور از طریق خط ۳ مترو از میدان نوبنیاد و تقاطع با ایستگاه شهید بهشتی، (خط یک مترو) امکان پذیر است.

ترفع خاطرنشان کرد: امکان جابه‌جایی شهروندان نیز از طریق خط ۱۱۳ تاکسیرانی از پایانه شهید دستواره به میدان شهدای هفتم تیر وجود دارد.

 

منبع: فارس

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار