عصر خدماتامدادرسانی نجاتگران اردبیل به ۸۱۰ مسافر در برف‌ و کولاک | عصر خدمات

امدادرسانی نجاتگران اردبیل به ۸۱۰ مسافر در برف‌ و کولاک

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل از امدادرسانی به ۴۴۳ دستگاه خودرو و ۸۱۰ نفر مسافر زمستانی گرفتار در برف و کولاک ۲۴ ساعت گذشته در محورهای مواصلاتی و جاده‌های برف گیر و کوهستانی این استان خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، رامین معبودی با اعلام این خبر افزود: عوامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل تاکنون ۳۷۴ نفر را اسکان اضطراری داده اند.

وی گفت: برای امدادرسانی به هموطنان در برف و کولاک استان، ۱۶ دستگاه خودروی آمبولانس، ۱۳ خودروی ست نجات و ۹ خودروی پشتیبان به کار گرفته شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل با بیان اینکه ۲۶ تیم عملیاتی با ۹۹ نجاتگر در محورهای مواصلاتی استان اردبیل به هموطنان امدادرسانی می کنند، گفت: علاوه بر پایگاه های ثابت، موقت و کوهستان، یک تیم سیار در شهرستان نیر، ۲ تیم سیار در شهرستان نمین و یک تیم سیار در خلخال و پنج تیم نیز از معاونت امداد و نجات استان در نمین به هموطنان و مسافران ارائه خدمات می کردند.

معبودی افزود: نیروهای امدادی این جمعیت در محورهای نمین – حیران، نیر – سراب، خلخال – اسالم و اردبیل – کوثر مشغول امدادرسانی بودند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: امدادگران هلال احمر برای امدادرسانی در خدمت هموطنان هستند اما انتظار می رود که مردم از مسافرت های غیرضروری اجتناب کنند.

معبودی افزود: شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد این جمعیت در هر ساعت از شبانه روز پاسخگوی هموطنان است و تماس با این شماره رایگان بوده و حتی بدون سیم‌کارت هم می توان تماس گرفت.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار