عصر خدماتتوزیع بیش از ۱۴ هزار نهال رایگان در پایتخت | عصر خدمات

توزیع بیش از ۱۴ هزار نهال رایگان در پایتخت

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه11 از اجرای طرح نهضت درختکاری و توزیع رایگان بیش از 14هزار نهال مثمر به مناسبت هفته درختکاری در محله های مرکزی پایتخت خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، کورش خرد با اشاره به نزدیک شدن ایام نوروز و فصل بهار به ویژه روز درختکاری اظهارداشت: از ابتدای بهمن امسال پویش نهضت درختکاری آغاز شد که در این نهضت ۲۵۰۰ نهال برای کاشت در منازل شهروندان در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از ابتدای آغاز طرح نهضت درختکاری تاکنون با ثبت درخواست توسط شهروندان در سامانه ۱۳۷ از تعداد ۲۵۰۰ نهال مثمر، هزار نهال میوه شامل خرمالو، زردآلو، آلو، شاه توت،به، مو، گیلاس، زیتون و درختان سازگار با آب و هوای تهران توسط کارگران خدمات شهری با حضور کارشناس فضای سبز منطقه در منازل شهروندان محله‌های مرکزی پایتخت غرس شده است.

خرد خاطر نشان کرد: به مناسبت هفته درختکاری ۱۲هزار اصله نهال در نظر گرفته شده است که از راه های ارتباطی مختلف و ۴ مکان مشخص شده در نواحی بین شهروندان توزیع خواهد شد.

معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه۱۱ در انتها افزود: هم اکنون شهروندان می‌توانند با تماس با شماره های ۵۵۴۱۵۷۶۰-۵۵۴۲۷۴۹۴-۱۳۷  و یا مراجعه حضوری به مرکز تام منطقه۱۱ به نشانی بوستان دامپزشکی و ساختمان مرکز تام واقع در بوستان رازی نسبت به تهیه نهال مثمر برای کاشت در منازل اقدام کنند.

همچنین شهروندان برای دریافت نهال از ۱۵تا ۲۰ اسفند می‌توانند به نشانی ضلع شمالی بوستان دانشجو به نشانی خیابان ولی عصر(عج)،چهارراه ولی عصر و بوستان مهر به نشانی خیابان کارگر،  خیابان ژیان پناه و بوستان اوستا به نشانی خیابان آزادی تقاطع خیابان اوستا و آزادی و بوستان هاشمیان به نشانی خیابان انبارنفت،  بالاتر از خیابان رباط کریم مراجعه کنند.

 

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار