عصر خدماتپاسخگویی به مشکلات طرح ترافیک خبرنگاران با کددستوری ۱۳۷ | عصر خدمات

پاسخگویی به مشکلات طرح ترافیک خبرنگاران با کددستوری ۱۳۷

مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: خبرنگاران محترم می‌توانند سوالات خود را در خصوص طرح ترافیک و ثبت نام در سامانه ی تهران من، از طریق شماره گیری #5*137*پیگیری نمایند.

به گزارش عصر خدمات، علی عالی با بیان اینکه  ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران درسامانه “تهران من” از روز شنبه سوم اسفند ماه آغاز شده است، گفت: گرچه مراحل ثبت نام همانند سال گذشته است و بسیاری از خبرنگاران نیز سال گذشته در این سامانه ثبت نام کرده و تنها باید مدارک خود را مجدد در این سامانه بارگذاری کنند اما خبرنگاران محترم چنانچه سوال و مشکلی در زمینه ثبت نام و مراحل بارگذاری مدارک دارند می‌توانند از طریق شماره گیری #۵*۱۳۷* مشکلات خود را مطرح و پیگیری کنند.
وی گفت: مرکز تماس‌ها یا Help Desk سازمان فاوای شهرداری تهران با همراهی معاونت حمل و نقل از زمان راه‌اندازی طرح ترافیک جدید، بخشی اختصاصی برای پاسخگویی به تماس‌های شهروندان و رفع مشکلات و دریافت پیشنهاد و انتقادات آن‌ها راه‌اندازی کرده است.
بنا براعلام روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران؛ مدیر روابط عمومی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: دوستان و همکاران محترم خبرنگار در نظر داشته باشند که تنها تا پایان اسفند ماه مهلت دارند نسبت به ثبت نام و بارگذاری مدارک خود در این سامانه اقدام کنند.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار