عصر خدماتکاشت 40 هزار گل لاله در منطقه 12 شهرداری تهران | عصر خدمات

کاشت ۴۰ هزار گل لاله در منطقه ۱۲ شهرداری تهران

شهردار منطقه 12 شهرداری تهران از کاشت 40 هزار گل لاله در این منطقه برای استقبال از نوروز خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، علی محمد سعادتی شهردار منطقه ۱۲ شهر تهران در خصوص طرح های این منطقه برای استقبال از نوروز گفت: هر ساله براساس یک برنامه ریزی مدون از ابتدای اسفند ماه آماده سازی شهر برای استقبال از نوروز آغاز می شود.

وی افزود: این اقدام از سویی باعث زیبا تر شدن شهر و پاکیزگی و نظافت دو چندان می شود و از سویی هم باعث می شود تا امید و نو شدن به شهر باز گردد.

سعادتی گفت: در شهرداری منطقه ۱۲ هم از چندی قبل برنامه ریزی برای استقبال از بهار آغاز شده بود و برنامه های مفصلی برای آن چیده شده است.

وی افزود: استقرار گل‌های طبقاتی در نقاط مختلف منطقه،  استقرار گلدان‌های یک طبقه، نصب سفره هفت سین شهری در میدان امام خمینی و کاشت لاله در پارک شهر، خیابانهای بهشت و لاله زار به میزان ۴۰ هزار لاله بخشی از این اقدامات است.

شهردار منطقه ۱۲ تصریح کرد امسال اجرای فرش گل به میزان ۳۲۰۰ متر مربع در معابر منطقه ۱۲ اجرا خواهد شد و در کنار آن  کاشت گل‌های فصل به میزان ۷۵۰۰ متر مربع را شاهد خواهیم بود.

سعادتی گفت از آنجا که در آستانه نوروز باید به کارگران و نیروهای خدوم شهرداری نیز رسیدگی و سرکشی شود از این رو اقدام به تهیه و تحویل بن شهروند به ۶۸۰ کارگر این منطقه کرده ایم.

وی رنگ آمیزی نیمکت و سطل زباله و گندزدایی آبخوری، شستشوی حباب و سرچراغها، رنگ آمیزی آبنما، رنگ آمیزی برکه‌ها، رنگ آمیزی دریاچه، رنگ آمیزی و گندزدایی سرویس های بهداشتی را از دیگر اقدامات در دست اجرای در سطح این منطقه دانست.

 

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار