عصر خدماتمیدان مرکزی میوه و تره‌بار پایتخت هر روز ضد عفونی می‌شود | عصر خدمات

میدان مرکزی میوه و تره‌بار پایتخت هر روز ضد عفونی می‌شود

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران از اجرای عملیات ضد عفونی کردن میدان مرکزی میوه و تره بار پایتخت به صورت روزانه خبر داد و گفت: فضاهای جمعی و معابر عمومی این مجموعه بزرگ و پر تردد اقتصادی که ۲۷۰ هکتار وسعت دارد، هر روز به صورت منظم و مستمر ضد عفونی می‌شود.

به گزارش عصر خدمات، سید سعید راد با اعلام اینکه میدان مرکزی میوه و تره بار، مرکز مهم توزیع فرآورده‌های کشاورزی است، تاکید کرد: علاوه بر میوه و تره بار تهران، محصولات کشاورزی مورد نیاز استان‌های همجوار و بسیاری از نقاط کشور نیز از این محل تامین می‌شود.

در این ارتباط، مدیر میدان مرکزی میوه و تره بار نیز با اشاره به اینکه عملیات ضد عفونی کردن این مجموعه از روز سوم اسفند آغاز شده است و همچنان ادامه دارد، اظهار کرد: البته در این عملیات، ورودی‌ها و خروجی‌های میدان مرکزی و باسکول‌ها، داخل سالن‌های فروش بار و فضاهای مشاع و مشترک و ساختمان‌های ستادی و دفاتر اداری آن بر اساس دستورالعمل‌های وزارت بهداشت ضد عفونی می‌شود.

سعید سالاری با بیان اینکه در هر شبانه روز، بالغ بر ۲۰ هزار دستگاه خودروی سبک و سنگین به میدان مرکزی میوه و تره بار رفت و آمد می‌کنند و ۷۰ تا ۱۰۰ هزار تردد روزانه نیز در این مرکز انجام می‌شود، تصریح کرد: به همین دلیل، رعایت اصول و ضوابط بهداشتی و حفظ بهداشت محیط در این مجموعه بزرگ و پر رفت و آمد از اهمیت و ضرورت ویژه‌ای برخوردار است.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران، میدان مرکزی میوه و تره بار به عنوان پایانه مهم تامین و توزیع انواع میوه و سبزیجات و صیفی‌جات جمعیت ۹ میلیون نفری کلان شهر تهران و میلیون‌ها نفر از شهروندان ساکن در سایر شهرها و استان‌های کشور، از وسعتی بالغ بر ۲۷۰ هکتار برخوردار است.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار