عصر خدماتفعالیت ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار تهران با تمام ظرفیت | عصر خدمات

فعالیت ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار تهران با تمام ظرفیت

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران گفت: ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار طبق روال ۷ روز هفته، باز بوده و مشغول ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود.
به گزارش عصر خدمات،  سید سعید راد، مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اعلام اینکه ۲۴۵ میدان و بازار میوه و تره بار طبق روال ۷ روز هفته، باز بوده و مشغول ارائه خدمات به شهروندان خواهند بود، گفت: میادین و بازار‌های میوه و تره بار با تمام ظرفیت و کارکنان این مراکز با تمامی توان در خدمت شهروندان هستند.
وی با تاکید بر افزایش تقاضا از سوی شهروندان در روز‌های پایانی سال، افزود: در چارچوب اجرای طرح استقبال از نوروز که از فردا (۱۵ اسفند) آغاز می‌شود و برای پاسخگویی هر چه بهتر و بیشتر به شهروندان، ساعت کاری میادین و بازار‌های میوه و تره بار از دهه آخر اسفند افزایش می‌یابد.
راد به همکاری سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با دستگاه‌های دولتی برای توزیع برخی اقلام همچون گوشت، مرغ، برنج و شکر، اشاره و اظهار کرد: برای آرامش خاطر و رفاه حال شهروندان، با به کارگیری همه امکانات خود در کنار دولت هستیم و آمادگی داریم تا هر نوع کالای تنظیم بازار را به هر میزان که در اختیار این سازمان قرار گیرد، بین شهروندان توزیع کنیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با بیان اینکه تمامی میادین میوه و تره بار برابر دستورالعمل‌های وزارت بهداشت هر روز ضد عفونی می‌شوند، تصریح کرد: اگر چه همه بهره‌برداران و کارگران غرفه‌ها در میادین از ماسک و دستکش استفاده می‌کنند، اما انتظار ما از شهروندان این است که در این شرایط برای حفظ سلامت خود با ما همکاری کنند و در مراجعه به میادین میوه و تره بار به ویژه هنگام سوا کردن میوه حتماً از دستکش و ترجیحاً از ماسک استفاده کنند.
وی با تاکید بر اینکه بر اساس تصمیم مراجع مربوطه، مقرر شده تا مواد ضد عفونی‌کننده از طریق میادین میوه و تره‌بار در اختیار شهروندان قرار گیرد، خاطرنشان کرد: البته این سازمان در مورد این قبیل محصولات چه از نظر زمان توزیع و چه از نظر میزان قیمت هیچ نقشی ندارد و صرفاً امکانات خود را برای توزیع این اقلام در اختیار شرکت‌های تولیدکننده که از سوی مراجع ذیربط معرفی می‌شوند، قرار داده است.
منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار