عصر خدماتماسک و لباس یکبار مصرف به اندازه‌ نیاز در هلال احمر تولید می شود | عصر خدمات

ماسک و لباس یکبار مصرف به اندازه‌ نیاز در هلال احمر تولید می شود

سرپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به تولید ماسک و لباس یکبار مصرف بیمارستانی در شرکت صنایع نساجی هلال ایران گفت: این محصولات به اندازه‌ نیاز روانی که به آنها از سوی مردم و کادر درمانی وجود دارد، در هلال احمر تولید می شود.

به گزارش عصر خدمات، این مطلب را کریم همتی در حاشیه بازدید از صنایع نساجی هلال ایران، در جمع مدیران و کارکنان این مجموعه عنوان کرد.
وی گفت: جمعیت هلال احمر هم نام خوش و هم کارکرد خوب در خدمت رسانی به مردم در حوادث و بحران ها دارد، پیش از این یکسری حواشی پیش آمد، اما شرایط فعلی نشان می دهد شما تحت تاثیر حواشی نبوده‌اید.
سرپرست جمعیت هلال احمر ادامه داد : سال ۹۸ خیلی سال خوبی از نظر اقتصادی نبود، خیلی از کارگاه‌ها و کارخانه ها یا تعدیل نیرو داشتند و یا نتوانستند ادامه دهند، یا با ضرر ادامه دادند. اما شرکت صنایع نساجی هلال ایران نشان داد بدون حواشی کارش را ادامه داده است.
همتی افزود: هرکسی هرکاری که دارد، باید به خوبی انجام دهد، و همین وضعیت کشور را درست می کند. اگر عملکرد خوب باشد، برای همه شماست، اگر خروجی بد باشد هم برای همه است. در این شرایط خوب کار کرده‌اید. سال ۹۱ تا ۹۳ خیلی وضعیت کشور بهتر بود، اما در شرایط فعلی، وضعیت‌ها و گزارش عملکرد نشان می‌دهد حالا بهتر کار کرده‌اید.
وی افزود:در همین بحران کرونا، صدای آمریکا هم درآمده است و از کشورهای مختلف کمک می‌خواهد، درحالی که ترامپ اول می‌گفت کرونا چیز خاصی نیست. اما ما که در ایران قبل از تحریم‌ها مشکل داشتیم، نه مردم خیلی بی‌تابی کردند و نه حاکمیت عقب نشست.
سرپرست جمعیت هلال احمر با اشاره به تولید ماسک، لباس یکبار مصرف بیمارستانی و نظایر آن در شرکت صنایع نساجی هلال گفت:این ماسک‌ها و لباس‌هایی که تولید می‌شود، هم به امدادگران و هم به کادر درمان و دیگر هموطنان کمک می‌کند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار