عصر خدماتآموزش ۲۶۰۰ دانشجوی حقوق در قالب فاصله‌گذاری اجتماعی | عصر خدمات

آموزش ۲۶۰۰ دانشجوی حقوق در قالب فاصله‌گذاری اجتماعی

رئیس انجمن حقوق اساسی ایران گفت: ۲۶۰۰ فرهیخته و دانشجوی حقوق از میزگردها، سخنرانی‌ها و دوره‌های آموزشی مجازی این انجمن در شرایط شبه قرنطینه کرونا و اجرای طرح فاصله اجتماعی بهره‌مند شدند.

به گزارش عصر خدمات، علی اکبر گرجی ازندریانی درباره پویش «سهم من در کرونا» افزود: درصدد برآمدیم برای کاهش بار روانی دانشگاهیان و دانشجویان حقوق اقدام موثری انجام دهیم و در این راستا با تدارک دوره‌های آموزشی مجازی در شبکه‌های اجتماعی محفلی برای گردهمایی اندیشمندان حقوق فراهم آوردیم.

وی ادامه داد: انواع کلاس‌های درسی مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد با حضور استادان بنام و صاحب نظران مورد استقبال دانشجویان قرار گرفت و فرصت آموزشی مطلوبی به وجود آمد.

گرجی ازندریانی اظهارداشت: اقدام دیگر، بارگذاری همه شماره‌های مجله حقوق اساسی در سایت بود تا علاقمندان حقوق بتوانند با سهولت بیشتری به مقالات دسترسی داشته باشند.

«سهم من در مدیریت بحران کرونا چیست؟» سوالی است که  اگر هر شهروند ایرانی بتواند با مسئولیت‌پذیری اجتماعی به این پرسش پاسخ دهد و در صدد اجرای سهم و نقش خود برآید، بی‌گمان مدیریت بحران جاری به مراتب آسان‌تر، عوارض پیش‌بینی شده و نشده آن کمتر و بازه زمانی کنترل و رفع عوارض آن کوتاه‌تر خواهد شد.

در این میان انتظار می‌رود نخبگان جامعه به ویژه اساتید و صاحب‌نظران و اصحاب رسانه‌ با کمک به ترویج این سوال و تشویق مخاطبان و عموم شهروندان به مشارکت در پاسخ‌دهی به آن و برجسته‌سازی پاسخ‌های الهام‌بخش و سازنده به جریان‌سازی در این حوزه پرداخته و در تبدیل این تهدید به فرصتی تاریخی برای تجلی همبستگی ملی و انسجام بیشتر جامعه ایرانی گام بردارند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار