عصر خدماتحل مشکل ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در شبکه «شاد» | عصر خدمات

حل مشکل ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در شبکه «شاد»

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش از رفع مشکل ورود و ثبت‌نام دانش‌آموزان اتباع خارجی در شبکه آموزشی اجتماعی دانش‌آموزان (شاد) خبر داد.

به گزارش عصر خدمات،‌ غلامرضا کریمی، در پاسخ به پرسشی مبنی بر مشکل دانش آموزان اتباع برای ورود به شبکه شاد اظهار کرد: طی چند روز گذشته مشکلاتی برای ثبت‌نام اتباع خارجی وجود داشت که با رایزنی با مسئولان فنی شاد، مشکلات موجود برطرف شد.

وی افزود: به این ترتیب دانش‌آموزان اتباع توسط مدیر مدرسه و معلمان خود به شبکه شاد اضافه شده و به صورت کلاسی گروه‌بندی می‌شوند.

رئیس مرکز امور بین‌الملل و مدارس خارج از کشور وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه حدود ۵۰۰ هزار دانش آموز اتباع خارجی داریم که آنها هم می‌توانند از امکانات و ظرفیت این شبکه همانند دانش‌آموزان ایرانی بهره‌مند شوند تاکید کرد که هم‌اکنون ‌دانش‌آموزانی که موفق به ورود و ثبت‌نام در این شبکه نشده‌اند، می‌توانند با مدیران و معلمان کلاس‌های خود برای دریافت راهنمایی‌های لازم تماس بگیرند.

به گزارش ایسنا، همچنین شرفی، سرپرست مرکز برنامه‌ریزی و فناوری و اطلاعات وزارت آموزش و پرورش روز گذشته اعلام کرد که دانش آموزان اتباع خارجی نیز در دسترسی به این شبکه مشکلی ندارند و می‌توانند با ارائه «کد اتباع» وارد شوند و در کلاس‌ها شرکت کنند.

 

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار