عصر خدمات‍ قیمت گوشت گرم گوسفندی در فروشگاه‌های شهروند باز هم ارزان شد | عصر خدمات

‍ قیمت گوشت گرم گوسفندی در فروشگاه‌های شهروند باز هم ارزان شد

پس از روند کاهشی و کنترل قیمت گوشت قرمز در فروشگاه‌های شهروند در ایام پایانی سال، اینبار نیز با توجه به نزدیکی به ایام ماه مبارک رمضان قیمت انواع گوشت قرمز گوسفندی در قصابی‌های فروشگاه شهروند کاهش یافت.

به گزارش عصر خدمات،‌ به دنبال سیاست‌های حمایتی مدیریت شهری در تامین و عرضه اقلام اساسی خانوارها قیمت گوشت گرم گوسفندی در شهروند با اعمال تخفیف های ویژه کاهش یافته به طوری که هر کیلوگرم شقه گوسفندی با قیمت۸۹۰۰۰ تومان در قصابی‌های فروشگاه شهروند به فروش می‌رسد.

با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه در پی شیوع ویروس کرونا و نزدیک شدن به ایام ماه مبارک رمضان، شرکت شهروند طی رایزنی‌های صورت گرفته با تامین کنندگان محصولات پروتئینی، توانست گوشت فله گوسفندی را با قیمتی به صرفه و مناسب تامین و عرضه کند.

بر همین اساس عرضه گوشت گوسفندی در قصابی‌های فروشگاه‌های شهروند بیهقی، بهرود، بوستان، صادقیه، آل احمد، آزادگان، ایران زمین، نفت، لویزان، جنت آباد، المپیک، خانی آباد و مهرشهر با قیمت ۸۹۰۰۰ هزار تومان برای هرکیلوگرم شقه گوسفندی، ۸۹۵۰۰ تومان نیم شقه ران گوسفندی و ۸۸۵۰۰ تومان برای هر کیلوگرم نیم شقه دست گوسفندی آغاز شده است.

این در حالی است که نرخ عادی شقه گوسفندی در سطح بازار ۱۴۰ هزار تومان در هر کیلوگرم است.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار