عصر خدماتآغاز به کار همایش بانکداری اسلامی/ رئیس کل بانک مرکزی چه گزارشی خواهد داد؟ | عصر خدمات

بانکداری اسلامی؛

آغاز به کار همایش بانکداری اسلامی/ رئیس کل بانک مرکزی چه گزارشی خواهد داد؟

بیست و نهمین همایش سالانه بانکداری اسلامی صبح امروز (شنبه) با حضور رییس کل بانک مرکزی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما آغاز شد.

به گزارش عصر خدمات، در این همایش ۲ روزه قرار است بعد از سخنرانی مرتضی الله داد رییس موسسه آموزش عالی بانکداری به عنوان دبیر همایش، عبدالناصر همتی سخنرانی کند.

مدیران عامل بانک ها و موسسات مالی و اعتباری، کارشناسان و اساتید دانشگاهی از جمله افراد حاضر در این همایش هستند. این همایش با محوریت چالش های حاکمیت شرکتی و مدیریت منابع و مصارف در شبکه بانکی کشور برگزار می شود.

در ادامه مراسم افتتاحیه این همایش آیت الله سیدمصطفی محقق داماد استاد دانشگاه تهران درباره جایگاه اصلی منع غرر در معاملات بانکی و حاکمیت شرکتی سخنرانی خواهد داشت و مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد نیز درباره تاثیر متغیرهای کلان اقتصادی بر منابع و مصارف بانک های کشور سخن خواهد گفت.

گفتنی است، علی دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی، پیمان قربانی؛ معاون اقتصادی بانک مرکزی، غلامرضا پناهی؛ سرپرست معاونت ارزی، فرشاد حیدری معاون نظارتی بانک مرکزی، امیر باقری معاون بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی و محمدرضا حسین زاده؛ مدیرعامل بانک ملی نیز در این همایش حضور دارند.

 

منبع: تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار