عصر خدماتاجرای طرح برکت علوی در آستانه ماه مبارک رمضان | عصر خدمات

اجرای طرح برکت علوی در آستانه ماه مبارک رمضان

در آستانه ماه مبارک رمضان طرح برکت علوی به همت بسیج شهرداری تهران در جهت حل مشکلات معیشتی نیازمندان برگزار می شود.

به گزارش عصر خدمات،  مجتبی سالک رییس سازمان بسیج شهرداری تهران در این باره گفت: این طرح در محل عرضه نیازهای ضروری مردم نظیر نانوایی ها، قصابی ها، سوپرمارکت ها و میوه فروشی ها اجرا می شود و شهروندان خیر تهرانی می ‌توانند مبلغ مورد نظر خود را پرداخت و فیش آن را بر روی بنرهای نصب شده در مغازه قرار دهند تا نیازمندان با برداشت آن، اجناس مورد نیاز خود را خریداری کنند.

رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران اضافه کرد: این طرح در آستانه ماه مبارک رمضان در بیش از ۱۵۰۰ مغازه شهر تهران انجام می شود و کلیه کسبه ای که تمایل به علاقمند به اجرای این طرح هستند می توانند با شماره تلفن۰۹۳۳۱۸۹۵۰۷۷ و یا ۸۸۴۴۶۴۸۱ تماس حاصل کنند.

مجتبی سالک تصریح کرد: این طرح در راستای تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت ایجاد طرح مواسات و کمک مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان برای یاری‌رساندن به افراد کم‌بضاعت اجرا می شود.

وی خاطرنشان کرد: پس از تعطیلی کسب و کارها به واسطه شیوع بیماری کرونا، بسیاری خانوارهای نیازمندان و بی بضاعت جامعه، دچار مشکلات اقتصادی شده و در تامین نیازهای اولیه و مایجتاج خود دچار مشکل شدند که ان شاالله با کمک مردم و خیرین باری از دوش قشر ضعیف برداشته شود.

سالک در پایان اظهار داشت: یکی از ویژگی های جامعه علوی و مهدوی، توجه به نیازمندان و مردم گرفتار است و این نگاه، مردم ما را از سایر مردم جهان متمایز می کند و سبب جلب رحمت الهی می شود که امیدواریم این تلاش ها و همدلی ها مورد رضایت الهی قرار گیرد.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار