عصر خدماتبرگزاری آنلاین کارگاه‌‌ها و دوره‌‌های آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی | عصر خدمات

برگزاری آنلاین کارگاه‌‌ها و دوره‌‌های آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی

دوره‌‌های آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی به‌صورت آنلاین، همراه با جلسات پرسش و پاسخ برگزار می‌‌شوند.

به گزارش عصر خدمات، دکتر سالار ارزیده، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی درباره برگزاری آنلاین کارگاه‌‌ها و دوره‌‌های آموزشی عمومی و تخصصی به صورت مجازی اظهار کرد: بستر آموزش الکترونیک یک بستر با ظرفیت و قابلیت‌‌های فراوان و البته از سوی دیگر ایجاد کننده محدودیت‌‌هایی در تعامل مستقیم و در لحظه استاد و دانشجو به ویژه در حوزه آموزش‌‌های عملی و مهارتی علوم پزشکی و مهارت‌‌های حرفه‌‌ای آن است و هدف نهایی تمام دوره‌‌های آموزشی ارتقای صلاحیت فراگیران است که شامل سه جز نگرش، دانش و مهارت است و در هر دوره آموزشی ترکیبی از این موارد بسته به مقدماتی یا پیشرفته بودن دوره و موضوع آن هدف‌گیری می‌‌شود.

وی افزود: تلاش ما در این مجموعه این است که بتوانیم دوره‌‌های یادگیری الکترونیکی با اثربخشی مناسب با اطمینان از کیفیت آن‌‌ها را طراحی کنیم و در این مسیر نیازمند استفاده از تجربه‌‌های موفق بین‌‌المللی هستیم؛ دوره‌‌هایی که به ما اطمینان کافی از ایجاد نگرش مناسب، دانش کافی و مهارت عملی مناسب در فراگیر را می‌‌دهد. در واقع باید تفاوت جدی در برگزاری یک کلاس مجازی با ایجاد یک تجربه یادگیری الکترونیک قائل شویم. در اولین اقدام همان دوره‌‌های مرسوم به صورت مجازی برگزار می‌‌شود اما در اقدام دوم با تکیه بر ظرفیت‌‌های آنلاین و با کمک ابزارها و قابلیت‌‌های تکنولوژی آموزشی یک تجربه مفید و ماندگار خلق می‌‌شود.

ارزیده اضافه کرد: دوره‌‌های آموزشی جهاددانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی به دو صورت همزمان و غیر همزمان همراه با جلسات پرسش و پاسخ برگزار می‌‌شوند؛ دانش‌پذیران می‌‌توانند از طریق بسترهای به روز و کارآمد آموزش مجازی وارد دوره‌‌های آموزشی شوند و ضمن ایجاد و حفظ تعامل دوسویه با اساتید و تسهیل‌‌گران توانمند فرآیند یادگیری را به بهترین نحو ممکن پیگیری کنند.

علاقه‌مندان می‌‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در دوره‌‌ها از طریق وبسایت مجموعه به آدرس https://jdsbm.ac.ir/ یا با شماره ۶۹-۲۲۴۳۹۸۶۴ تماس حاصل کنند.

 

منبع: تسنیم

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار