عصر خدماتهمراهی اسنپ‌فود با کادر درمان و بیماران بیمارستان مسیح‌دانشوری | عصر خدمات

همراهی اسنپ‌فود با کادر درمان و بیماران بیمارستان مسیح‌دانشوری

سامانه سفارش غذای آنلاین اسنپ‌فود به پاس قدردانی از زحمات تمام اعضای کادر درمانی و پرستاران بیمارستان مسیح ‌دانشو‌ری، با هماهنگی یکی از سرشناس‌ترین رستوران‌های فعال در اسنپ‌فود، روز پنج‌شنبه مسؤولیت تهیه غذای تمامی اعضای کادردرمان و بیماران بستری را عهده‌دار شد.

به گزارش عصر خدمات،‌ سامانه سفارش غذای آنلاین اسنپ‌فود به پاس قدردانی از زحمات تمام اعضای کادر درمانی و پرستاران بیمارستان مسیح ‌دانشو‌ری، با هماهنگی یکی از سرشناس‌ترین رستوران‌های فعال در اسنپ‌فود، روز پنج‌شنبه مسؤولیت تهیه غذای تمامی اعضای کادردرمان و بیماران بستری را عهده‌دار شد.

مهراد عبدالرزاق رئیس هیأت‌مدیره اسنپ‌فود درباره اجرای این طرح می‌گوید: این اقدام به رسم همراهی بود و در برابر تمامی زحماتی که روزانه کادر درمان و پرستاران این بیمارستان محتمل می‌شوند، قدم بسیار کوچکی به شمار می‌رود. بدون‌شک تمامی افرادی که به نوعی با بحران کرونا دست و پنجه نرم می‌کنند، برای عبور از این روزهای سخت به همراهی دیگران نیاز دارند و این قدم‌های کوچک تنها به معنای پشتوانه‌ای برای زنده نگه داشتن امید در دل آنهاست.

لازم به ذکر است که تمامی مراحل آماده‌سازی، پخت و بسته‌بندی غذا با رعایت اصول بهداشتی و پروتکل‌های مربوطه صورت گرفته و در تمام موارد استفاده از ماسک، دستکش و حفظ فاصله دست‌اندرکاران از یکدیگر در دستور کار بوده؛ در نهایت نیز بعد از ضدعفونی کردن تمام بسته‌ها برچسب «غذای ایمن» به منظور اطمینان از سلامت غذا روی تمامی بسته‌بندی‌ها خورده شده است.

پیش از اجرای این طرح اسنپ‌فود در مسیر همدلی با کادر درمان و پرستاران در صفحه اینستاگرامش از مردم خواست برای کادر درمان و پرستاران یک جمله امیدبخش بنویسند تا با رساندن پیام‌های مردمی به دست این قهرمان‌ها، موجی از امید در دل‌شان تازه شود.

پیام‌های امیدبخش مردم، روی غذاهایی که روز پنجشنبه به دست کادردرمان رسید، چاپ شد. به این ترتیب هر غذا یک نشانه‌ای از امید به همراه داشت تا اعضای کادردرمان و پرستاران بدانند که مردم فداکاری این روزهای‌شان را هرگز فراموش نمی‌کنند و از راه دور برای‌شان امید می‌فرستند. در بخشی از این پیام‌ها نوشته شده است: «من برای همشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم. نمی دونم اگه نبودید چه کار می‌کردیم، واقعا بابت این فداکاری ازتون ممنونیم.»

اسنپ‌فود بنا دارد در قالب کمپینی با شعار «در کنار شماییم» این همراهی را به شکل‌های دیگر ادامه دهد. همچنین از تمامی کسب‌وکارها دعوت می‌کند تا هر کدام با حضور گرم‌شان ادامه‌دهنده این مسیر باشند تا با کمک یکدیگر از این روزها به سلامت عبور کنیم.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار