عصر خدماتارائه خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی/84 درصد بیماران کرونایی ترخیص شدند | عصر خدمات

ارائه خدمات درمانی به بیماران غیر کرونایی/۸۴ درصد بیماران کرونایی ترخیص شدند

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی گفت: در حال حاضر بیماران غیرکرونایی نیز می‌توانند با رعایت فاصله اجتماعی برای پیگیری درمان خود به اکثر مراکز درمانی و بیمارستان‌های تأمین اجتماعی مراجعه کنند.

به گزارش عصر خدمات،‌ ابوالفضل آفریده مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس درباره ارائه خدمات در مراکز تأمین اجتماعی به بیماران غیر کرونایی اظهار داشت: این روزها نگرانی‌هایی درباره افزایش مبتلایان به بیماری کرونا وجود دارد و امیدواریم که مردم با رعایت فاصله اجتماعی و توجه به نکات بهداشتی همچنان موجب کاهش ابتلا به ویروس کرونا باشند.

وی بیان داشت: در حال حاضر به دنبال این هستیم که اکثر مراکز درمانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از موضوع کرونا خارج کنیم تا دیگر بیماران نیز بتوانند به مراکز برای درمان مراجعه کنند.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقرر شده در هر شهرستان یک یا چند مرکز درمانی مختص بیماران کرونایی باشد و دیگر مراکز خدمات درمانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به بیماران غیر کرونایی ارائه دهند.

آفریده اضافه کرد: در حال حاضر بیماران غیرکرونایی نیز می‌توانند با رعایت فاصله اجتماعی برای پیگیری درمان خود به اکثر مراکز درمانی و بیمارستان‌ها مراجعه کنند.

وی بیان داشت: تاکنون ۱۵ هزار و ۷۱ نفر در مراکز درمانی تأمین اجتماعی بستری شدند که از این تعداد ۱۲ هزار و ۶۱۸ نفر ترخیص شده‌اند و ۹۱۴ نفر نیز همچنان بستری هستند.

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: ۳۶۰ نفر از پرسنل درمان نیز در بیمارستان‌های ملکی تأمین اجتماعی به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که حدود ۸۰ درصد از این افراد از بالین بیماران کرونایی این بیماری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفته‌اند و بیش از ۱۰ نفر از آنها نیز متأسفانه شهید راه خدمت شدند.

آفریده خاطرنشان کرد: پرسنلی که بهبودی لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پس از بیماری کرونا به دست می‌آورند مجددا به درخواست خودشان به محل کارشان باز می‌گردند.

 

منبع:فارس

 

 

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار