عصر خدماتنه به انحصار در مخابرات و آری به رقابت در کیفیت | عصر خدمات

نه به انحصار در مخابرات و آری به رقابت در کیفیت

آسیاتک با هدف رقابتی نمودن هرچه بیشتر بازار و تسهیل در ارائه خدمات ارتباطات ثابت و ایجاد فرصت های برابر و حداکثری از منابع و امکانات موجود، قرار دادی میان شرکت های مخابرات ایران و آسیاتک منعقدگردید.

به گزارش عصر خدمات، بر اساس این گزارش در خصوص بهره برداری از Bit stream شرکت آسیاتک از شبکه مخابرات ایران در سراسر کشور عقد قرار داد در تاریخ ۱۳۹۹/۰۱/۳۰ انجام پذیرفت.
این گزارش حاکی است مخابرات ایران با رویکرد استفاده از توان علمی و فنی شرکت های خصوصی دارنده پروانه برای ارائه خدمات براساس مصوبه ی ۲۶۰ سازمان تنظیم مقررات، قرار داد بهره برداری از Bit stream شرکت آسیاتک از شبکه مخابرات ایران میان این دو شرکت عقد گردید.
براساس این خبر شرکت آسیاتک می تواند پس از اجرای مراحل فنی، در سرتاسر کشور و در مراکز و خصوصا در کافو های نوری که پیش از این امکان ارائه خدمات در آن ها وجود نداشت، با استفاده از امکانات شرکت مخابرات ایران ارائه سرویس و خدمات نماید.
از دستاوردهای این قرار داد میتوان به پوشش سراسری و کامل تمام خطوط ثابت در سطح ۳۱ استان کشور، ارتقا میزان کیفیت و سرعت اینترنت خانگی و رفع محدودیت های فروش و مهاجرت سریع تر به تکنولوژی VDSL اشاره کرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار