عصر خدماتتوسعه خطوط دوچرخه در پایتخت/ برگزاری مسابقه دوچرخه‌سوار در تهران | عصر خدمات

توسعه خطوط دوچرخه در پایتخت/ برگزاری مسابقه دوچرخه‌سوار در تهران

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران از آغاز توسعه خطوط دوچرخه در پایتخت خبر داد و گفت:‌ مسابقه «دوچرخه‌سوار برنده» با هدف ترویج استفاده از دوچرخه در پایتخت آغاز شد.

به گزارش عصر خدمات،‌ مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران، درباره مسابقه دوچرخه‌سوار برنده، اظهار داشت: ‌این مسابقه با هدف ترویج دوچرخه‌سواری در میان دانش‌آموزان و همراهی با پویش «در خانه می‌مانیم» برگزار شده است.

وی افزود: ارائه ایده نقاشی دیواری ویژه مدارس با محوریت ترغیب دانش‌آموزان به استفاده از دوچرخه در مسیر خانه تا مدرسه و ارائه یک شعار زیبا با محور استفاده از دوچرخه در سفرهای درون‌شهری از موضوعات اصلی این مسابقه است.

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران خاطرنشان کرد: آخرین مهلت شرکت در مسابقه دوچرخه‌سوار برنده ۳۱ اردیبهشت است و پس از آن قرعه‌کشی مسابقه انجام و به ۲۰ نفر به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

آزاده‌دل گفت: برندگان مسابقه دوچرخه و تجهیزات ایمنی دوچرخه‌سواری از سوی واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری دریافت خواهند کرد و زمان اعلام برندگان ۴ خرداد مصادف با عید سعید فطر است.

وی گفت: شهروندان می‌توانند جهت شرکت در مسابقه به شماره ۰۹۰۵۷۵۶۲۹۳۳ پیامک ارسال کنند.

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران با اشاره به افزایش دوچرخه‌سواران تهرانی همزمان با شیوع کرونا گفت: شهرداری به دنبال توسعه خطوط و مسیرهای دوچرخه در پایتخت تحت عنوان مسیر سبز است و اقداماتی در این راستا آغاز شده است.

 

منبع:فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار