عصر خدمات​دعوا‌های سیاسی در کشور خواسته قلبی دشمنان است | عصر خدمات

امام جمعه سنندج مطرح کرد:

​دعوا‌های سیاسی در کشور خواسته قلبی دشمنان است

امام جمعه سنندج گفت: مسئولان و مدیران به جای دعوا‌های سیاسی و به ثمر و جناح بندی‌های مختلف، به دنبال ارتقا سطح زندگی مردم و ترمیم ساختار اقتصاد کشور باشند.
به گزارش عصر خدمات، ماموستا عبدالرحمن خدایی اظهار کرد: امروز کسی نمی‌تواند منکر مشکلات اقتصادی در کشور باشد که این وضعیت نتیجه برخی کم کاری‌ها و بخشی هم معلول تحریم دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: البته در بحث تحریم همگان اطلاع داریم دشمنان ۴ دهه است که ملت و نظام جمهوری اسلامی را تحریم کرده‌اند به امید ساقط شدن این حکومت، که به لطف خداوند متعال تاکنون نتیجه این اعمال و کردار دشمنان بالعکس بوده است.

این عالم اهل سنت با تاکید بر اینکه امروز مردم باید بیشتر از هر زمان دیگر هوشیار باشند، تاکید کرد: دشمنان راه‌های بسیاری برای نفوذ در کشور در دستور کار دارند و به دنبال ایجاد و القا ناامیدی در جامعه هستند و به همین منظور به صورت شبانه روز و از طریق رسانه‌های خود به دنبال ایجاد نفاق در داخل کشور است.

وی با اشاره به اینکه جنگ اقتصادی و فشار‌های دشمنان برای ملت و نظام جمهوری اسلامی تازگی ندارد، ادامه داد: ایران کشوری غنی با سرمایه‌های طبیعی، انسانی و موقعیت استراتژیک در جهان است و با تلاش و همت بیشتر می‌توانیم از این برهه تاریخی به سلامت عبور کنیم و شکستی دیگر در پرونده دشمنان حک کنیم.

امام جمعه سنندج گفت: لذا از مسئولان و مدیران مربوطه درخواست می‌کنیم که به جای دعوا‌های سیاسی و به ثمر و جناح بندی‌های مختلف، به دنبال ارتقا سطح زندگی مردم و ترمیم ساختار اقتصاد کشور باشند، لذا دشمنان ادامه این وضعیت را برای خود مطلوب می‌دانند.

طبق گزارش حوزه، ماموستا خدایی ادامه داد: البته برخی هم در داخل داریم که اعمال و کردارشان در مسیر خواسته‌های دشمنان قسم خورده این نظام است، لذا این افراد باید دوباره به دامان انقلاب برگردند و بدانند که دشمنان تنها به دنبال غارت کردن این کشور و نیز از بین بردن اسلام واقعی در جهان هستند.

منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار