عصر خدماتحمیدرضا طهماسبی‌پور مدیر روابط عمومی و بین‌الملل«پگاه» شد | عصر خدمات

با حکم مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه):

حمیدرضا طهماسبی‌پور مدیر روابط عمومی و بین‌الملل«پگاه» شد

با حکم عبدالله قدوسی، عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه)، حمیدرضا طهماسبی پور به عنوان مدیر روابط عمومی و اموربین‌الملل این هلدینگ صنعتی در حوزه لبنیات کشور منصوب شد.
به گزارش عصر خدمات، عبدالله قدوسی در حکم صادره با اشاره به تجارب وی نوشت: نظربه تعهد، تخصص وتجارب ارزنده جنابعالی، به عنوان مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت صنایع شیر ایران(پگاه) منصوب می‌شوید.
گفتنی است حمیدرضا طهماسبی پور کارشناس ارشد رشته ارتباطات و از فعالان حوزه رسانه  و روابط عمومی در ۲۱سال گذشته است که در سوابق خود، کارشناسی و مجریگری رادیو و تلویزیون، روزنامه‌نگاری درحوزه مطبوعات وخبرگزاری‌ها، مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباطات و تبلیغات در شرکت‌‌های مطرح کشور را داراست.
وی پیش از این مدیر روابط عمومی هلدینگ سیمان تامین شستا و پیش‌تر مدیرارتباطات و رسانه‌های راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران و عضو شورای اطلاع رسانی وزارت صنعت، معدن و تجارت مدیر روابط عمومی کاسپین و مشاور ارتباطات ده‌ها سازمان و شرکت اقتصادی  کشور در ادوار مختلف بوده است.
وی در سوابق خود پژوهش درحوزه ارتباطات، رسانه و شبکه‌های اجتماعی را داراست و در این حوزه مقالات و محتواهای رسانه‌ای پرتعدادی را منتشر کرده است.
منبع: عصر تشکل
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار