عصر خدماتپویش تهران‌یار راه اندازی شد | عصر خدمات

پویش تهران‌یار راه اندازی شد

پویش تهران‌یار با هدف ترویج مسوولیت‌های اجتماعی در پایتخت راه‌اندازی شد.

به گزارش عصر خدمات‌، سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران اعلام کرد: پس از گذشت بیش از دو ماه از آغاز اعلام رسمی نخستین موارد ابتلا به کرونا در ایران، پویش تهران‌یار فعالیت رسمی خود را از امروز آغاز کرد.

این پویش بنا دارد تا به معرفی افراد، شرکت‌ها و سازمان‌هایی بپردازد که در روزهای شیوع کرونا در کنار مردم و اقشار آسیب دیده از این ویروس بوده و به عبارتی دیگر به مسوولیت اجتماعی خود عمل کرده‌اند.

دامنه فعالیت تهران‌یار در حال حاضر مربوط به شهر تهران است، چرا که تهران به عنوان یکی از کانون‌های شیوع کرونا با مشکلات فراوانی روبه رو شده است.

در این شرایط بسیاری از افراد، کسب‌وکارها، نهادها و سازمان‌ها تلاش کرده‌ و همچنان هم در تلاشند که یار روزهای سخت همشهریان خود، به ویژه اقشار ضعیف‌تر باشند و به آنها کمک کنند.

هدف کمپین تهران‌یار انعکاس این اقدامات است، تا هم رفتاری انسانی را ترویج و هم از یاریگران مردم تقدیر کند.

در همین راستا نیز تهران‌یار این اقدامات را در پایگاه اطلاع رسانی خود به نشانیtehranyaar.ir معرفی خواهد کرد اما برای تحقق بیشتر آن از شهروندان نیز درخواست مشارکت داریم. شهروندان می‌توانند در صورت اطلاع از فعالیت افراد یا سازمان‌ها در حوزه مقابله با کرونا اطلاعات و تصاویر مربوط به این افراد را از طریق سایت یا شبکه‌های اجتماعی برای تهران‌یار ارسال کرده یا آن را با هشتگ #تهران‌یار در فضای مجازی به اشتراک بگذارند.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار