عصر خدماتادامه مرمت و بازسازی خانه تاریخی افشار | عصر خدمات

ادامه مرمت و بازسازی خانه تاریخی افشار

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق از پیشرفت طبق برنامه عملیات مرمت و بازسازی خانه تاریخی افشار خبر داد.

به گزارش عصر خدمات،‌ سید مجید غمخوار ضمن اعلام خبر فوق افزود: عملیات مرمت و بازسازی خانه امیرخسرو افشار که در زمره آثار ثبت شده ملی است، طبق برنامه توسط سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ادامه دارد.

وی با بیان آنکه پروژه مرمت خانه افشار دارای بخش های مختلفی از قبیل احداث ساختمان دو طبقه ریاست با متراژ بیش از ۶۰۰ مترمربع، اتاق های اطراف محوطه و متعلقات آن با مساحت حدود ۴۰۰ مترمربع و نیز محوطه به متراژ ۴۰۰ مترمربع است، افزود: از ابتدای سال جاری، ۵۰ درصد از عملیات ابنیه ساختمان ریاست اجرایی شده و تلاش برای تکمیل نمای اصلی مجموعه نیز در دستور کار قرار گرفته است.

غمخوار ادامه داد: در احداث بخش های اداری ۳۰ درصد و در نصب تاسیسات مکانیکی حدود ۹۵ درصد پیشرفت داشته ایم. ۶۰ درصد از حجم عملیات نصب تاسیسات برقی به سرانجام رسیده و اقلام تهیه شده به منظور روشنایی ساختمان همایش و کنفرانس نیز به زودی نصب می شود. همچنین ۷۰ درصد از تاسیسات برقی و مکانیکی کافی شاپ مجموعه نصب شده است.

بر اساس گزارش پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، گفتنی است، خانه امیر خسرو افشار در شرق خیابان خاقانی، مقابل دانشگاه خوارزمی واقع شده است.

 

منبع:ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار