عصر خدماتنحوه ارزشیابی دانش‌آموزان استثنایی در شرایط کرونا اعلام شد + بخشنامه | عصر خدمات

نحوه ارزشیابی دانش‌آموزان استثنایی در شرایط کرونا اعلام شد + بخشنامه

سازمان آموزش و پرورش استثنایی، شیوه نامه سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی ـ تربیتی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه در شرایط بحران کرونا را ابلاغ کرد.

به گزارش عصر خدمات،‌ با توجه به شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی اضطراری مدارس، شیوه نامه سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی ـ تربیتی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه مدارس استثنایی در شرایط بحران کرونا ابلاغ شد. رعایت دستورالعمل برگزاری امتحانات و آزمون‌های تراکمی دانش آموزان در شرایط فاصله‌گذاری علاوه بر مفاد این شیوه نامه الزامی است.

این شیوه‌نامه برای دوره‌های تحصیلی پیش‌دبستانی، ابتدایی تمامی دانش آموزان با نیازهای ویژه؛ دوره اول و دوم متوسطه (شاخه‌های نظری، فنی و حرفه‌ای وکاردانش)؛ دوره دوم متوسطه شاخه‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش؛ دوره اول متوسطه پیش حرفه‌ای و دوره دوم متوسطه حرفه‌ای؛ دوره اول متوسطه پیش حرفه‌ای و دوره دوم متوسطه حرفه‌ای و دوره دوم متوسطه حرفه‌ای تدوین‌ شده است و به‌تفصیل شرایط سنجش و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی در هریک از بخش‌ها شرح داده‌ شده است.

این بخشنامه را می‌توانید دانلود کنید:  شیوه‌نامه ارزشیابی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه شیوه‌نامه ارزشیابی دانش‌آموزان با نیازهای ویژه

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار