عصر خدماتایجاد مسیر دوچرخه بر روی پل‌های بزرگراه شهید چراغی | عصر خدمات

ایجاد مسیر دوچرخه بر روی پل‌های بزرگراه شهید چراغی

معاون شهردار منطقه 17 تهران با اشاره به اینکه بزودی عبور دوچرخه از مسیر مترو زمزم برای حضور دوچرخه سواران در بوستان ولایت امکان پذیر می‌شود،‌ گفت: مسیر دوچرخه بر روی پل‌های عابر پیاده بزرگراه شهید چراغی تعبیه شد.

به گزارش عصر خدمات،  مهدی نوروزی، معاون حمل‌و‌نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۷ تهران درباره ایجاد مسیر دوچرخه بر روی پل‌های عابر پیاده بزرگراه شهید چراغی اظهار داشت: این اقدام به منظور توجه به تردد ایمن دوچرخه سواران محلات منطقه به بزرگراه شهید چراغی و رفع موانع حمل‌ونقل پاک صورت گرفته است.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک منطقه۱۷ تهران گفت: با توجه به اینکه بوستان ولایت در همسایگی منطقه ۱۷ تهران قرار دارد و امکانات مناسبی برای فعالیت‌های ورزشی در حوزه دوچرخه سواری دارا است. تجهیز پل‌های بزرگراه شهید چراغی برای تسهیل در تردد دوچرخه سواران در اولویت این معاونت قرار گرفت و دوچرخه سواران می‌توانند از این مسیر برای تسهیل تردد بین محلات منطقه ۱۷ و بوستان ولایت استفاده کنند.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک منطقه ۱۷ تهران با اشاره به اینکه این منطقه در اجرای سیاست‌های شهردار تهران برای ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و حمل و نقل پاک پیشرو بوده است، خاطرنشان کرد: اجرای طرح خانه تا مدرسه با دوچرخه، زنگ دوچرخه، باغ راه سلامت از جمله اقدامات مهم در حوزه ترویج دوچرخه سواری بوده است که با قدرت بیشتری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: با توافقی که با مدیریت مترو زمزم صورت گرفته است عبور دوچرخه از مسیر مترو زمزم برای حضور دوچرخه سواران در بوستان ولایت نیز فراهم شده است.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار