عصر خدماتپرداخت ضریب 1.2 معلمان مدارس استثنایی تا پایان سال جاری | عصر خدمات

پرداخت ضریب ۱٫۲ معلمان مدارس استثنایی تا پایان سال جاری

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از پرداخت ضریب 1.2 نیروهای آموزش‌ و پرورش استثنایی تا پایان سال جاری خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در نشست مشترک با رئیس سازمان آموزش ‌و پرورش استثنایی که در راستای بررسی مشکلات دانش‌آموزان با نیازهای ویژه تشکیل شد، اظهار کرد: هم مطالبات سنوات ارفاقی نیروهای آموزش ‌و پرورش استثنایی و هم پرداخت حقوق، در سریع‌ترین زمان پرداخت خواهد شد.

وی افزود: ضریب ۱٫۲ کارکنان آموزش ‌و پرورش استثنایی نیز تا پایان سال ۹۳ پرداخت ‌نشده است که بر اساس تفاهم صورت گرفته ‌شده این مطالبات در سال جاری پرداخت خواهد شد.

 الهیار ترکمن در خصوص استقلال ادارات استثنایی استان‌ها نیز گفت: تبدیل این ادارات به‌عنوان یک منطقه آموزش‌ و پرورش در شورای سازمان آموزش ‌و پرورش استثنایی به تصویب رسیده است که برای حل موانع قانونی آن کارگروهی با حضور کارشناس سازمان امور اداری و استخدامی تشکیل خواهد شد.

وی ادامه داد: اعتبار مورد نیاز جهت به‌کارگیری ۵۰۰ نیروی توان‌ بخشی طرحی و بخشی از اعتبار مورد نیاز جهت ضد عفونی پایگاه‌های طرح سنجش تخصیص خواهد یافت.

در آموزش و پرورش استثنایی هر سال خدمت، ضریب ۱٫۲ می‌گیرد یعنی ۵ سال خدمت، ۶ سال حساب می‌شود.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار