عصر خدماتدستگیری سارقان ۷۰ میلیونی با کمک دوربین مداربسته | عصر خدمات

دستگیری سارقان ۷۰ میلیونی با کمک دوربین مداربسته

رئیس کلانتری ۱۴۵ ونک، با اشاره به دستگیری دو سارق محتویات داخلی خودرو، گفت: با شناسایی شماره پلاک این متهمان از طریق دوربین مداربسته، هر دو دستگیر شدند.

به گزارش عصر خدمات، سرهنگ بهزاد ثابت راسخ ، گفت: با شکایت یکی از شهروندان مبنی بر این که خودروی سواری اش در خیابان ملاصدرا مورد دستبرد قرار گرفته و ۲ دستگاه دریل به ارزش ۷۰ میلیون ریال توسط سارق یا سارقین به سرقت رفته، تیمی از ماموران برای رسیدگی به محل اعزام شدند.
وی افزود: با بررسی‌های میدانی و بازدید تصاویر دوربین‌های مداربسته محل سرقت مشخص شد که ۲ سارق با یک دستگاه خودروی زرد رنگ ضمن تخریب صندوق خودروی مالباخته اقدام به سرقت کرده اند.

با مشخص شد شماره پلاک خودروی سارقان و چهره آنها، مشخصات آن‌ها به دست آمد و پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران به محل سکونت متهمان در محدوده خیابان فلاح اعزام شدند که طی یک عملیات ضربتی هر دو متهم در محل دستگیر و اموال مسروقه از مخفیگاه آن‌ها به دست آمد.

کلانتر محله ونک، اعلام کرد: هر دو متهم به کلانتری منتقل و تحت بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت اعتراف و پس از تکمیل پرونده به دادسرای ناحیه سه ونک منتقل شدند.

منبع: میزان
انتهای پیام /

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار