عصر خدماتلزوم ایجاد رقابت برای شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی | عصر خدمات

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران تاکید کرد:

لزوم ایجاد رقابت برای شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران بر لزوم ایجاد رقابت میان شرکت‌های پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی با تحقق این موضوع در سطح شهر تهران تاکید کرد.

به گزارش عصر خدمات، رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران در هشتاد و چهارمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تذکری به موضوع خودسوزی مرد میانسال مقابل ساختمان شهرداری تهران و بریده شدن گوش یک کودک کار اشاره کرد و افزود: این موارد توسط تیمی که آقای حبیب زاده برای بررسی این موضوعات مأمور کردند مورد بررسی قرار خواهند گرفت و پس از آماده شدن گزارش این دو حادثه، قطعا این گزارش‌ها به شورا ارائه خواهد شد.

وی افزود: در اسفندماه سال ۱۳۹۵ مصوبه‌ای درخصوص پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها توسط شورای شهر تهران ابلاغ شد و در اردیبهشت سال جاری نیز مصوبه دیگری شهرداری تهران را موظف کرده بود که از طریق سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی امکان پرداخت الکترونیکی کرایه تاکسی‌ها را فراهم کند.

وی ادامه داد: در این مصوبه آمده بود که باید امکان رقابت شرکت‌های پرداخت الکترونیکی حداقل سه شرکت واجد شرایط فراهم شود اما متاسفانه در حال حاضر تنها یک شرکت به صورت انحصاری در این زمینه فعالیت می‌کند.

وی تاکید کرد: پیگیری‌های ما از طریق کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران به نتیجه نرسید لذا به شهردار تهران تذکر می‌دهم که نسبت به اجرایی شدن این مصوبه اقدامات لازم را انجام دهد.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار