عصر خدماتکاهش نرخ مرغ در بازار/قیمت به ۹۸۵۰ تومان رسید | عصر خدمات

کاهش نرخ مرغ در بازار/قیمت به ۹۸۵۰ تومان رسید

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی از کاهش قیمت مرغ به ۹۸۵۰ تومان در بازار خبر داد، دلیل این اتفاق افزایش عرضه مرغ دولتی به بازار است.

به گزارش عصر خدمات، از کاهش قیمت مرغ در بازار نسبت به هفته های گذشته خبر داد و گفت: قیمت این کالا در مراکز خرده فروشی به ۹۸۵۰ تومان رسیده است.

وی افزود: قیمت مرغ گرم در عمده فروشی درب کشتارگاه ۸۸۵۰ تومان و توزیع درب واحدهای صنفی ۹۰۵۰  تومان، خرده فروشی ۹۸۵۰ تومان و خرده فروشی مرغ شمال ۹۳۰۰ تومان است.        

به گفته یوسف خانی قیمت عمده مرغ کشتار شمال در میدان بهمن  ۸۴۰۰ تومان است.

وی گفت: همکاران ما توجه کنند  قیمتهای اعلامی فوق نرخ استعلامی بوده و آنان می توانند با توجه به فاکتور خرید رسمی و با احتساب ۱۰ درصد سود اقدام به فروش کنند.

 دلیل اینکه قیمت مرغ در بازار روند کاهشی گرفته افزایش عرضه مرغ دولتی به بازار است در این زمینه چندی قبل حمید ورناصری، مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام   با بیان اینکه برای تنظیم بازار مرغ، مرغ منجمد و مرغ گرم به طور گسترده در غرفه های میادین و فروشگاه های زنجیره ای عرضه شده و همچنان نیز این کار انجام می شود،در پی این کار قیمت مرغ در عمده فروشی ها حدود ١٢٠٠ تومان کاهش یافت.

به گفته این مقام مسئول حدود یکماه است مرغ گرم  در میادین به قیمت ٨١٠٠ تومان و مرغ منجمد ٦٣٥٠ تومان و برای مصرف کننده ٦٧٥٠ تومان عرضه می شود.

 

منبع: مهر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار