عصر خدماتپرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته | عصر خدمات

مدیرعامل بانک توسعه تعاون:

پرداخت ۱۳۵ میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته

مدیرعامل بانک توسعه تعاون از پرداخت ۷۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات این بانک در سال گذشته خبر داد و مجموع تسهیلات پرداختی ازدواج را ۱۳۵ میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش عصر خدمات، مدیرعامل بانک توسعه تعاون، حجت‌اله مهدیان امروز در همایش تعاون، اقتصاد و کشاورزی اظهار کرد: در کل کشور ۴۰ هزار روستا با ۲۱ میلیون نفر جمعیت وجود دارد، در مقابل سهم ۷۴ درصدی جمعیت شهری، سهم ۲۶ درصدی را به خود اختصاص داده‌اند.

وی ادامه داد: سال گذشته بیش از ۷۰ هزار میلیارد ریال تسهیلات در بخش‌های مختلف به تعاونی‌ها پرداخت کردیم و طی دو سال ۹۶ و ۹۷ نیز ۶۰۰ میلیارد تومان برای خرید تصمینی گندم اختصاص دادیم.

مهدیان افزود: در ابتدای سال، هفت راهبرد را برای بانک ترسیم کردیم که اشتغال پایدار روستایی اولین راهبرد ماست. تا آذرماه سال گذشته و بعد از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی طرح اشتغال روستایی کارگروه اجرایی را تشکیل دادیم و تا تاریخ ۱۳۹۶/۶/۹ مبلغ ۲۷۰۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کردیم.

به گفته مدیر عامل بانک توسعه تعاون، درخواست‌هایی که به بانک معرفی شده حدود ۲۰ هزار فقره است و ۵۴۰۰ فقره تسهیلات به ارزش ۹۱۰۰ میلیارد تومان نیز به تصویب رسیده است.

وی در پایان گفت: باید تلاش کنیم تعاونی‌های بیش‌تری از مزایای طرح اشتغال روستایی و منابع پیش‌بینی شده بهره‌مند شوند و چند استانی که عملکردشان ضعیف است را تقویت کنیم.

همایش تعاون، اقتصاد و کشاورزی با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، معاون وزیر
تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مدیران عامل صندوق کارآفرینی امید و صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون در هتل المپیک برگزار شد.

 

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار