عصر خدماتثبت نام مددجویان نخبه کمیته امداد استان مرکزی در حوزه‌های دانش بنیان آغاز شد | عصر خدمات

ثبت نام مددجویان نخبه کمیته امداد استان مرکزی در حوزه‌های دانش بنیان آغاز شد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: ثبت نام مددجویان نخبه تحت پوشش این کمیته در حوزه‌های دانش بنیان در صندوق نوید با هدف حمایت از طرح‌های دانش بنیان آغاز شد.

به گزارش عصر خدمات، مجید مشهدی افزود: افراد می‌توانند ایده‌های نوآورانه خود را در صندوق نوید به آدرس navidfund.com ثبت و از حمایت‌های آن بهره‌مند شوند.

وی اظهار داشت: صندوق نوید با هدف حمایت از ایده‌های متخصصان، کارآفرینان و نخبگان، با تأکید بر مددجویان مورد حمایت کمیته امداد به صورت مشترک با مؤسسه دانش‌بنیان برکت ایجاد شده و پس از بررسی و هدایت طرح‌ها، قرارداد سرمایه‌گذاری بر روی طرح را منعقد می‌کند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت:حمایت از اقتصاد دانش‌بنیان و مشاغل مرتبط با آن از اولویت‌های حوزه ‌اشتغال کمیته امداد استان است.

وی با ‌اشاره به راه‌اندازی مدیریت توسعه مشاغل نوین، نوآورانه و دانش‌بنیان در معاونت‌ اشتغال کمیته امداد گفت: در این بخش کارهای مختلفی برای پشتیبانی طرح‌های دانش‌بنیان و ایده‌های خلاق انجام می‌شود.

سه هزار و ۲۸۶ فرصت اشتغال از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی برای مددجویان زیرپوشش در سال گذشته فراهم شد.

۸۸هزار و ۷۷۶ نفر در قالب ۴۸ هزار و ۴۶۶ خانوار از خدمات حمایتی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) استان مرکزی بهره‌مند هستند.

 

منبع: ایرنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خودروکارعصر تشکلصنعت کار