عصر خدماتلزوم ارائه برنامه پنج ساله سوم شهر تهران تا پایان شهریور | عصر خدمات

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران مطرح کرد:

لزوم ارائه برنامه پنج ساله سوم شهر تهران تا پایان شهریور

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به این که باید بودجه سال آینده شهرداری تهران بر اساس برنامه پنج ساله سوم شهر تنظیم شود افزود:‌ باید تا پایان شهریور ماه سال جاری برنامه پنج ساله سوم شهر تهران به شورا ارائه شود.

به گزارش عصر خدمات، رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر تهران مرتضی الویری در هشتادوپنجمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تذکری گفت: سال گذشته شورای شهر تهران مصوبه‌ای تحت عنوان سیاست‌های برنامه‌های پنج ساله سوم شهر تهران داشت که در جریان آن علاوه بر مشخص شدن سیاست‌ها زمان بندی برای ارائه این برنامه نیز مقرر شد.

وی افزود: در این مصوبه پیش بینی شده بود که شهرداری تهران تا پایان تیر ماه سال جاری برنامه‌ پنج ساله سوم شهر تهران را به شورای اسلامی شهر ارائه کند که تاکنون این اتفاق نیفتاده است. علت مقررشدن این زمان بندی آن بود که پیش بینی می‌کردیم شورای شهر تهران برای بررسی این برنامه به سه ماه وقت نیاز داشته باشد تا نهایتا پس از تصویب این برنامه شهرداری بتواند بر اساس آن بودجه سال آینده را تدوین کند.

الویری ادامه داد: به دلیل تغییر شهردار، زمان بندی مقرر شده به هم خورد و در ارائه برنامه پنج ساله سوم تأخیر ایجاد شد اما اگر این تأخیر بیش از این شود اتفاقات تلخی خواهد افتاد. از جمله اینکه شهرداری تهران فرصت نخواهد کرد بودجه سال آینده را بر اساس برنامه پنج ساله سوم ارائه کند.

وی تاکید کرد: درخواست می‌کنم که شهرداری تهران تا پایان شهریور ماه سال جاری این برنامه را تقدیم شورای شهر تهران کند تا بتوان برنامه‌ بودجه‌ سال آینده را بر اساس آن تنظیم کرد.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار