عصر خدماتبخش اعظم مشکلات به سوء مدیریت و ناکارآمدی برخی مسئولان بر می‌گردد | عصر خدمات

بخش اعظم مشکلات به سوء مدیریت و ناکارآمدی برخی مسئولان بر می‌گردد

امام جمعه سنندج گفت: متاسفانه بخش اعظمی از مشکلات به مسائل داخلی کشور و ناکارآمدی برخی از مسئولان برمی گردد، لذا مسئولان باید احساس تعهد بیشتری نسبت به نظام و ملت ایران اسلامی داشته باشند.
به گزارش عصر خدمات، ماموستا عبدالرحمن خدایی با اشاره به وجود برخی از مشکلات اقتصادی و معیشتی در کشور، اظهار کرد: نباید مشکلاتی که این روز‌ها ملت ایران با آن روبرو هستند را نتیجه تام تحریم‌های دشمنان قلمداد کرد.

امام جمعه سنندج گفت: متاسفانه بخش اعظمی از مشکلات به مسائل داخلی کشور و ناکارآمدی برخی از مسئولان برمی گردد، لذا مسئولان باید احساس تعهد بیشتری نسبت به نظام و ملت ایران اسلامی داشته باشند.

این عالم اهل سنت ادامه داد: البته با وجود مشکلاتی که دشمنان بر سر راه انقلاب ایجاد کرده اند و نیز کم کاری و بی مسئولیتی برخی از مدیران دولتی، بی شک ملت ایران از این مرحله تاریخی با سلامتی عبور خواهند کرد.

امام جمعه سنندج بیان کرد: انقلاب اسلامی در شرایط بسیار بحرانی‌تر از وضعیت کنونی توانسته است که از آزمایش و امتحان سربلند بیرون بیاید، لذا با وجود اقتدار کنونی کشور نسبت به روز‌های نخست انقلاب بی شک هیچ نیرویی نمی‌تواند مانع از انتشار آرمان‌های انقلاب اسلامی به منطقه و دیگر نقاط جهان شود.

ماموستا خدایی با اشاره به اینکه اگر دشمنان از اقتدار جمهوری اسلامی نمی‌ترسیدند، وضعیت کشور شکل دیگری داشت، گفت: بی شک دشمنان این نظام به ویژه آمریکا و رژیم کودک کش اسرائیل، از توانایی، اقتدار و نفوذ انقلاب اسلامی ایران در منطقه و جهان به خوبی اطلاع دارند و توانایی رویایی مستقیم با نظام اسلامی را ندارد و از طرق مختلف همانند تحریم ها، قطعنامه ها، ایجاد شبهات دینی و… به دنبال تزلزل در داخل کشور هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وظایف حوزه‌های علمیه و علمای دینی در این برهه خاص از تاریخ انقلاب اسلامی بسیار حساس است، اظهار کرد: هجمه‌های بی شمار علیه دین مقدس اسلام و هدف گرفتن قشر جوان این مملکت با ایجاد شبهات دینی و اعتقادی از برنامه‌های بلندمدت و خبیثانه دشمنان این نظام است، لذا روحانیون باید روحیه دشمن شناسی و دشمن ستیزی را در جامعه تقویت کنند و نیز با مطالعه عمیق در معارف اسلامی، همانند سدی استوار در مقابل شبهات ایجاد شده توسط بدخواهان اسلام بایستند.

طبق گزارش حوزه، امام جمعه سنندج افزود: امروز روحانیت باید حضورش را در جامعه بیشتر از پیش کند و بتواند جنگ اعتقادی و دینی که دشمنان علیه جمهوری اسلامی به راه انداخته اند را به خوبی مدیریت نمایند و مسیر صحیح و درست را به جوانان و جامعه یادآوری کند، لذا طلاب باید در دوران تحصیل علاوه بر فراگیری کتب و امور دینی، با بسیاری از علوم دیگر همانند علم رسانه و جنگ‌های تبلیغاتی آشنایی داشته باشند.

منبع: میزان
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار