عصر خدماتهوای تهران در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس | عصر خدمات

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران:

هوای تهران در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران ضمن اشاره به اینکه هوای تهران طی امروز (۲۰ شهربور) در محدوده شرایط سالم و ناسالم برای گروه‌های حساس قرار دارد، گفت: تا فردا (۲۱ شهریور) بر غلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده می‌شود.

به گزارش عصر خدمات، مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از پیش‌بینی پارامترهای هواشناسی برای شهر تهران در بیشتر ساعات امروز (۲۰ شهریور) شرایط جوی نسبتا آرام برقرار خواهد بود، اظهار کرد: تنها در برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۵ متر بر ثانیه انتظار می‌رود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران با اشاره به اینکه به‌تدریج طی فردا (۲۱ شهریور) بر میزان ناپایداری جوی افزوده خواهد شد، تصریح کرد: برای برخی ساعات وزش باد با بزرگی بالاتر از ۵ متر بر ثانیه از سمت نواحی غربی – جنوب‌غربی پیش‌بینی می‌شود که در برخی موارد افزایش موقتی غلظت ذرات معلق را به دنبال خواهد داشت.

شهبازی با بیان اینکه بر این اساس انتظار می‌رود تا فردا (۲۱ شهریور) برغلظت ذرات معلق به طور نسبی افزوده شود، گفت: همچنین در روز آینده دمای هوا تهران کاهش جزئی می‌یابد.

وی در پایان با بیان اینکه کیفیت هوای ۲۴ ساعت گذشته پایتخت منتهی به ۸ صبح امروز با شاخص میانگین ۹۳ در شرایط سالم قرار داشت، اظهار کرد: کیفیت هوای هم اکنون پایتخت نیز با شاخص میانگین ۹۶ همچنان در شرایط سالم است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار