عصر خدماتراه‌های مشارکت در طرح «اطعام حسینی»/ راه اندازی 72 آشپزخانه در استان تهران | عصر خدمات

راه‌های مشارکت در طرح «اطعام حسینی»/ راه اندازی 72 آشپزخانه در استان تهران

مدیر کل کمیته امداد استان تهران از راه اندازی 72 آشپزخانه اطعام حسینی در ماه محرم و صفر برای اطعام نیازمندان خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، سید ابوالفضل پرپنچی، مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه اطعام نیازمندان در ماه‌های محرم و صفر در قالب اطعام حسینی انجام می‌شود، گفت: این اطعام با همکاری مراکز نیکوکاری، خیریه‌های معتبر، مساجد و گروه‌های جهادی انجام خواهد شد.

وی به تعداد آشپزخانه‌های که در ماه محرم و صفر در آنها غذا طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود، اشاره کرد و افزود: به نیت  تعداد یاران امام حسین (ع) در کربلا و با رعایت نکات بهداشتی، غذای گرم در ۷۲ آشپزخانه طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان تهران ادامه داد: علاوه بر طبخ و توزیع غذا، سبد کالا شامل کالاهای اساسی و ضروری تهیه و به خانواده‌های نیازمند اهدا خواهد شد.

پرپنچی با بیان اینکه طرح اطعام حسینی در ادامه اجرای رزمایش «ایران همدل» است، تصریح کرد: در مرحله اول این رزمایش  یک میلیون و ۶۰ هزار پرس غذای گرم  و ۴۴۲ هزار سبد کالا بین نیازمندان توزیع شده است.

وی به راه‌های کمک به طرح اطعام حسینی اشاره و خاطر نشان کرد: خیران و نیکوکاران می‌توانند با استفاده از روش‌های زیر کمک‌های خود را برای اطعام نیازمندان در ماه محرم و صفر در قالب اطعام حسینی اختصاص دهند؛ شماره کارت ۲۰۰۸‏-۰۰۰۰‏-۹۹۷۹‏-۶۰۳۷،شماره گیری کد دستوری #۰۲۱*۱*۸۸۷۷*، شماره گیری تلفن ثابت ۷۳۵۵‏-۰۲۱ و درج عدد ۱۴ و اپلیکیشن بانی خیر banikheir.ir راه‌های کمک رسانی است.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار