عصر خدماتکتیبه «این خانه عزادار حسین است» رایگان توزیع شد | عصر خدمات

بمنظور ترویج شعائر حسینی و حمایت از روضه‌های خانگی؛

کتیبه «این خانه عزادار حسین است» رایگان توزیع شد

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: این سازمان به‌ منظور ترویج شعائر حسینی و حمایت از روضه‌های خانگی در ایام شیوع ویروس کرونا، کتیبه‌ای را با شعار «این خانه عزادار حسین است» تولید و به صورت رایگان در اختیار مردم قرار داد.

به گزارش عصر خدمات، رضا معممی مقدم روز دوشنبه با بیان اینکه در گذشته رسمی بوده که در مناسبت‌های گوناگون، پرچم و بیرق‌هایی را سر در خانه‌ها نصب می‌کردند اما با توجه به زندگی آپارتمان‌نشینی، این سنت به فراموشی سپرده شده بود، اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه بمنظور حمایت از روضه‌های خانگی در ایام شیوع ویروس کرونا، اقدام به این سنت دیرینه کرده است.

وی با بیان اینکه این طرح با هدف ترویج شعائر حسینی و با شعار «هر خانه، یک هیئت» با همکاری سایت عقیق اجرا شده است، گفت: متقاضیان این کتیبه فقط باید مبلغ ۱۱ هزار تومان به شرکت پست پرداخت کنند که از این طریق به دستشان می رسد.

مدیرکل امور اجتماعی و مشارکت‌های سازمان اوقاف با بیان اینکه استقبال چشم گیر هموطنان از این پویش افزود: عزاداران حسینی که موفق به خریداری این کتیبه شده اند می توانند پس از نصب این کتیبه، از آن عکس گرفته و با هشتک «این-خانه-عزادار-حسین-است» در پویش «هر خانه، یک هیئت» شرکت کنند.

معممی‌مقدم اظهار داشت: در حال حاضر این کتیبه در سایت عقیق (aghighshop.ir) وجود ندارد و عزاداران حسینی در مرحله اول توانستند با مراجعه به این سایت ، کتیبه «این خانه عزادار حسین است» را خریداری کنند و در تلاش بر ای تامین اعتبار مرحله دوم هستیم.

منبع: ایرنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار