عصر خدماتآموزش‌های محیط‌زیستی با کمک سایت دیوار | عصر خدمات

آموزش‌های محیط‌زیستی با کمک سایت دیوار

فرمانده یگان حفاظت محیط‌زیست گفت: توجه ویژه به سایت دیوار و حجم زیاد مراجعات روزانه برای استفاده از خدمات این مجموعه، ظرفیت مناسب و پویایی را به وجود آورده که از آن می‌توان در جهت انتقال محتوای سالم و آگاهی بخش در زمینه‌های مختلفی بهره برد که شاید آموزش‌های محیط‌زیستی یکی از اولویت‌ها در این زمینه باشد.

به گزارش عصرخدمات، سرهنگ جمشید محبت‌خانی در ادامه پیگیری همکاری مشترک در زمینه کاهش جرایم حوزه حیات ‌وحش در فضای مجازی، از مجموعه سایت دیوار بازدید کرد.

وی در این بازدید که به دعوت مدیران سایت دیوار انجام گرفت ضمن تشکر از ایده‌پردازان جوان این مجموعه در خصوص راه اندازی این کسب و کار نوین و پر مخاطب، از توجه و حساسیت آنها در جهت اصلاح و حذف مضامین و محتوای مجرمانه در حوزه‌ خرید و فروش و قاچاق حیوانات و تخلفات مرتبط قدردانی کرد.

سرهنگ محبت خانی با تاکید بر نقش فرهنگ‌سازی در رعایت حقوق محیط‌زیست و حیوانات افزود: از ظرفیت این سایت می توان در راستای آگاهی بخشی و آموزش های زیست محیطی در راستای کاهش تخلفات در این زمینه بهره برد.

در ادامه، اشکان آرمندهی مدیرعامل سایت دیوار ضمن ابراز خرسندی از همکاری دوجانبه با یگان حفاظت محیط‌زیست کشور در زمینه‌ ساماندهی و اصلاح دسته بندی کسب و کار مرتبط با حیوانات و محیط زیست در سایت دیوار، با بیان گزارشی از روند اقدامات انجام گرفته در چند ماه گذشته در زمینه تغییرات و ایجاد فیلترهای محتوایی در سایت دیوار، از نهایی شدن این اقدامات تا دو ماه آینده خبر داد.

وی با نمایش و تشریح دستورالعمل قدیمی مورد استفاده در سایت دیوار در خصوص موارد ممنوعه‌ خرید و فروش حیوانات و مسایل مرتبط با آنها، بر به روز شدن و اصلاح ساختاری این شیوه‌نامه با مشارکت مرکز فوریت‌های سایبری یگان حفاظت محیط زیست و کارشناسان موثق حیات وحش در آینده نزدیک خبر داد.

برای رفع دغدغه و نگرانی فعالان و دلسوزان حیوانات، با تاسیس مرکز فوریت‌های سایبری یگان حفاظت محیط زیست کشور در فروردین ماه امسال و در هماهنگی مشترک با پلیس فتای ناجا، بررسی، پایش و ایجاد و اصلاح زیر ساخت فعالیت‌ سایت‌ها و نرم‌افزارهای مرتبط نیز در دستور کار قرار گرفت و این روند با همکاری فعالان این عرصه، همچنان در حال انجام است.

 

منبع: ایرنا

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار