عصر خدماتافتتاح و کلنگ زنی ۱۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در تهران همزمان با هفته دولت | عصر خدمات

افتتاح و کلنگ زنی ۱۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی در تهران همزمان با هفته دولت

فرماندار تهران از افتتاح و کلنگ زنی ۱۵۹ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۷۲۰ هزارو ۶۱۳ میلیارد تومان در تهران همزمان با هفته دولت خبر داد.

به گزارش عصر خدمات، عیسی فرهادی گفت: همزمان با هفته دولت در شهرستان تهران ۸۷ طرح و پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۲۶۰میلیارد تومان و ۷۲ پروژه  اقتصادی با اعتبار بالغ بر ۷۱۹۳۵۳میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

وی افزود: از این تعداد ۸۳ پروژه با اعتبار ۱۲۴۷ میلیارد تومان افتتاح و ۴ پروژه با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان کلنگ زنی خواهد شد و ۷۲ پروژه اقتصادی نیز افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

فرهادی ادامه داد: مطابق برآورد اولیه در این پروژه ها برای حداقل ۲۲۴۵ نفر اشتغال زایی مستقیم ایجاد شده است. عمده پروژه ها در حوزه های مختلف آب منطقه ای، راه آهن، بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و نوسازی مدارس و عمران وآبادی روستاها است.

فرماندار تهران تاکید کرد: از جمله پروژه های مهم و شاخص در هفته دولت می توان به پروژه آبرسانی به شهر تهران از سد تنظیمی (تصفیه خانه ششم تهران  – مدول اول فاز اول ) به ظرفیت ۷.۵ متر مکعب در ثانیه و با اعتبار ۷۲۰ میلیارد تومان و پروژه بیمارستان ۱۷۶ تخته رازی به مساحت ۲۱ هزارو ۵۰۰ متر مربع با اعتبار ۱۱۲ میلیارد تومان اشاره کرد.

منبع: ایسنا

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار