عصر خدمات100 خانه هلال‌احمر در پردیس‌ها و مراکز تربیت معلم ایجاد می‌شود | عصر خدمات

۱۰۰ خانه هلال‌احمر در پردیس‌ها و مراکز تربیت معلم ایجاد می‌شود

بر اساس تفاهم‌نامه جمعیت هلال‌احمر با دانشگاه فرهنگیان، 100 خانه هلال‌احمر در پردیس‌ها و مراکز تربیت معلم ایجاد می‌شود.

به گزارش عصرخدمات، در جلسه‌ای با حضور حسین خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان، محمد گل فشان رئیس سازمان جوانان هلال احمر و محمدی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان، موضوع تفاهم‌نامه جمعیت هلال‌احمر با دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی و اصلاح قرار گرفت.

محمدی در ابتدای جلسه از اجرای تفاهم‌نامه دانشگاه فرهنگیان با هلال احمر به عنوان یک مدل موفق از تفاهم‌نامه های همکاری یاد کرد؛ وی آموزش بیش از ۱۵ هزار دانشجو معلم در سال گذشته با شعار «اولین ناجی در مدرسه، معلم است » از دستاوردهای این تفاهم‌نامه دانست.

وی افزود: درصدد هستیم با رفع نواقص جزیی این تفاهم‌نامه با هدف تربیت تیم‌های تخصصی امداد و نجات در دانشگاه فرهنگیان اقدام کنیم.

خنیفر ادامه داد: اگر معلمان در حوزه امداد و نجات آموزش‌های لازم را ببینند این آموزش‌ها، هم پیشگیری از حوادث ناگوار می‌کند و هم جامعه با مهارت‌های امداد و نجات آشنا می‌شوند.

در این جلسه که با حضور برخی از معاونین و مدیران کل دانشگاه فرهنگیان برگزار می شد، هر یک از حاضرین در اهمیت توجه به مسائل امداد و نجات در دانشگاه تأکید داشتند.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر نیز از آمادگی این سازمان برای ایجاد تعامل حداکثری با دانشگاه فرهنگیان در قالب تفاهم‌نامه خبر داد و گفت: درصدد هستیم در تمام مراکز و پردیس های تربیت معلم، کشور یک خانه هلال ایجاد کنیم.

 

منبع: فارس

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین نسخه روزنامه

آخرین نسخه روزنامه
خودروکارعصر تشکلصنعت کار